Cloud Sync - jaka darmowa chmura ?

Trzymam kopie bezpieczeństwa (tworzone w innych programach) na dysku NAS.
Do tej pory zabezpieczałem to dodatkowo używając Cloud Sync który wrzucał mi to do chmury Baidu (chińczyka) w której mam 1 TB za free.
Niestety chinole ograniczyli limity plików/transferów itp i dooopa.

Uzbierało się już ok 250 GB (głownie zdjęcia i zipy) .

Jest jakieś darmowe rozwiązanie na taką ilość danych ?
Ostatnio zmieniony wt sty 07, 2020 6:56 pm przez pzi1967, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Cloud Sync - jaka darmowa chmura ?

Przyzwyczaiłeś się, że masz 1TB za darmo i teraz będzie problem. Nie ma nic za darmo. Pozostaje Ci pogodzić się z faktem, że będziesz musiał płacić za przechowywanie danych w chmurze. Synology C2 to może być dobra propozycja dla Ciebie. Za €24.99 / rok / 300GB to całkiem dobry deal.

Synology_C2.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Re: Cloud Sync - jaka darmowa chmura ?

Jakiś czas temu przerzuciłem się na C2 w najtańszej wersji - 100GB i bardzo sobie chwalę. Kluczowe dane backupowane są systematycznie do chmury, niezależnie od "dużych" kopii na dyskach zewnętrznych. Kiedyś myślałem o backupie kilku TB w chmurze, ale stwierdziłem że przy odstępach do internetu z którymi mam styczność, to pomysł od śmigła. kopia bezpieczeństwa której pobieranie potrwa miesiące jest ułudą a nie realnym gwarantem dostępu do danych.
Pozdrawiam,
Paweł
DS1819+, 32GB ECC, 10GbE, DX517 DS916+ 8GB, DX513, DS710+, DX213, DS119j, DS120j
RT2600ac + RT2200ac