Re: C2000 - wadliwa seria procesorów Intela?

Delikatnie odjechaliśmy z tematu głównego. Proponuję go wydzielić zamiast zaśmiecać ten wątek.
W szafie 45 to nawet dobry switch się nie zmieści a co dopiero RS.

PS. Symulacja awarii czyni cuda. Tylko zanim to uczynisz daj szefostwu na piśmie potrzebę zakupu. W przeciwnym razie nie będziesz miał tzw dupochrona.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Administratorzy dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.

Serwery NAS:
Synology DS211j, DS1511+, RS2212RP+ DS1513+

"Zasłanianie się dysleksją, to jak chwalenie się małym fiu...."- by Pati
gg 2101676

Re: C2000 - wadliwa seria procesorów Intela?

:!: :!: :!: TYLKO DLA ZAAWANSOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW - OCZYWIŚCIE DOPIERO PO UPŁYWIE GWARANCJI :!: :!: :!:

Bardzo ciekawie wygląda sprawa C2000 Gate. Wystarczy podobno wlutować rezystor. Oczywiście zanim jednostka padnie, choć znalazłem też wątki, w których wlutowanie po śmierci podobno ożywia jednostkę. Moim zdaniem bullshit z tą reaktywacją martwego, ale jeśli ktoś jest po gwarancji i mu jednostka umrze, to co zaszkodzi spróbować?

DS415+
https://forum.synology.com/enu/viewtopi ... 07#p525607

DS1515+
https://forum.synology.com/enu/viewtopi ... 12#p525212

Re: Konkurs Świąteczny 2018 - wlodekh - 4

Mhm to może być prawda. Ta seria prockoów miała problem ze zmiennym napięciem tj częstotliwością.
Możliwe że ten rezystor blokuje ta funkcję na stałe w efekcie synek wstaje jakby nigdy nic.
Podczas pracy synka procek ciągle pracuje z tym samym traktowaniem, ale podczas startu procek może przez przeprowadzać autotest czy też pracuje z aktywną funkcją która to jest blokowana jak DSM wystartuje.

Czekam na relację osoby która dokonała modyfikacji na martwym synku.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Administratorzy dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.

Serwery NAS:
Synology DS211j, DS1511+, RS2212RP+ DS1513+

"Zasłanianie się dysleksją, to jak chwalenie się małym fiu...."- by Pati
gg 2101676