Re: Wszystkie DS mobilne, problem z dostępem

mikhnal pisze:Nju, czyli pomarańczowi... W tej sieci wszystko jest możliwe.
Hm, tak OT... Inni operatorzy są tacy idealni? Jestem w Nju od paru m-cy i nie mogę złego słowa powiedzieć. Takiej oferty no-limit dla dwojga chyba nie ma żadna inna sieć. Odnośnie dostępu z komórki do Synka (głównie przez Quickconnect, choć też przez przekierowane porty) nie zauważyłem problemów .
DS214play | DSM 6.2-23739 Update 2
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.

stanley99 pisze:
mikhnal pisze:Nju, czyli pomarańczowi... W tej sieci wszystko jest możliwe.
Hm, tak OT... Inni operatorzy są tacy idealni? Jestem w Nju od paru m-cy i nie mogę złego słowa powiedzieć. Takiej oferty no-limit dla dwojga chyba nie ma żadna inna sieć. Odnośnie dostępu z komórki do Synka (głównie przez Quickconnect, choć też przez przekierowane porty) nie zauważyłem problemów .
To spróbuj Stanlej99 wejść z NJU na VPN w swoim routerze domowym....
Poblokowali ten port a taki PLAY bez problemu przepuszcza. Owszem ofertę 40 Gb na dwoje i połączenia w niskich kosztach no limit mają
ok.

jacek1008 pisze:To spróbuj Stanlej99 wejść z NJU na VPN w swoim routerze domowym....
Poblokowali ten port a taki PLAY bez problemu przepuszcza.
Ja robię tunel przez SSH na pewien port (na pewno nie 22 ;) ) i mi to z Nju działa. VPN nie próbowałem, zresztą o ile mi wiadomo jest tego kilka odmian. Wszystkich portów też nie testowałem ;). Może podaj konkretny port(y), to z ciekawości sprawdzę w wolnej chwili.
DS214play | DSM 6.2-23739 Update 2
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.