Re: serwer FTP

To może z innej strony to zrobić. Otóż ktoś udostępnia mi swój FTP (który jest na serwerze Synology), ja mam do niego hasło i login. Znajduje się tam jeden folder. Chciałbym go automatycznie synchronizować z jakimś utworzonym u mnie folderem na DS. Czy jest to w jakiś sposób możliwe? Dodam że cloudstation nie wchodzi w grę gdyż nie chcą mi go udostępnić/przydzielić praw.
Z poziomu mojego DSa (file station) nawiązuje połączenie z udostępnionym FTP, tylko teraz co wykorzystać i jak do przerzucania automatycznie plików z FTP na mój jakiś katalog współdzielony? Nie musiałbym działać na kogoś ftp, pliki (bardzo małe) automatycznie szły by na mój serwer. Tu mam migawki, kopie zapasowe itd.

Nie mam praktycznych doświadczeń z FTP stąd to pytanie: skonfigurowane FTP na Twoim synku zapewni Ci automatyczną synchronizację z FTP tego "ktosia" ?
Pozdrawiam,
Paweł
DS1819+, 32GB ECC, 10GbE, DS916+ 8GB, DX513, DS710+, DX213, DS119j
RT2600ac + RT2200ac

Właśnie chciałbym to osiągnąć. Tylko pytanie jak :) ? Na ten moment udało mi się w moim synology uzyskać połączenie przez FTP i ręcznie mam dostęp z poziomu mojego synology do plików na udostępnionym FTP, lecz chciałbym aby mój synology automatycznie kopiował (w dwie strony) dodane tam pliki na swój katalog współdzielony.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.