Re: DSM 7.0 Preview Program

R70 pisze:Też dostałem info.
Kurcze... wstrzymywałem się z uruchomieniem Moments i Photo żeby zaraz wszystkiego nie zmieniać jak wejdzie Synology Photos, ale w związku ze zwłoką nie wiem czy jednak nie zacząć wdrożenia choć jednej z usług ? Jeśli Synology Photos zostanie pokazany dopiero z DSM7.0 to może się okazać że będzie na niego trzeba czeka pewnie więcej niż rok :/
Uruchom sobie Photo Station. Jestem z niego zadowolony. Myślałem, że jak się pokazał Moments to będzie duży skok w przód. Było wielkie rozczarowanie.

Synology Photos będzie dostępny razem z DSM 7. Roku to chyba nie będziemy czekać. W tym roku powinniśmy ujrzeć nowe DSM. Chyba że znów coś wymyślą.
NAS:
[ main ] Synology DS1515+ | 16 GB RAM | DSM 6 | 5 x WD Red WD60EFRX Btrfs RAID 5

Re: DSM 7.0 Preview Program

Dzięki, zobaczę. Ale moments mnie też interesuje, bo chciałbym ostatecznie rozstać się z "google zdjęcia" zanim ta firma wpadnie na pomysł randomowego wybrania innych użytkowników tej usługi do których prześle moje zdjęcia ;)
Co do daty wprowadzenia DSM7.0 to jeśli wersja preview spadła na Q3 2020 to myślę że jednak roczek może zejść do wersji oficjalnej. Przecież po drodze będzie jeszcze Beta i RC.
Pozdrawiam,
Paweł
DS1819+, 32GB ECC, 10GbE, DS916+ 8GB, DX513, DS710+, DX213, DS119j
RT2600ac + RT2200ac