Re: DS718+ Problem z udostępnianiem folderów.

A jednak napisałem...z tą nadzieją właśnie tak bywa.. ;)
Tylko problem dalej istnieje, bo folderów, które są:"zakłódkowane" , odkłódkować nie potrafię...
dodatkowo tworząc nowe Foldery Współdzielone, moje niewprawne w obsłudze tego typu urządzeń oko, nie zauważa mozliwości zmapowania takiego folderu i zaszyfrowania jednoczesnie...podczas tworzenia, nie ma takowej opcji w wyswietlanych oknach poleceń...

Podczas tworzenia nowego folderu współdzielonego na drugim ekranie jest opcja szyfrowania. Dobrze, że znalazłeś przycisk "Szyfrowanie" i dalej "Montuj". Dzięki temu masz dostęp do plików.

Po wybraniu folderu współdzielonego, wybraniu przycisku "Edytuj" - w zakładce "Szyfrowanie" na dole będziesz miał informację, co musisz zrobić, aby zasoby były montowanie automatycznie.

Przy zakładaniu folderu współdzielonego nie mam opcji z montowaniem, nazwanie jest, jest szyfrowanie, pod spodem dodaj klucz do menadżera szyfrowaniai dalej na następnej planszy zastosuj i finito...
Ale odkluczowałem wszystkie chwilowo i zamontowałem...
najwyżej po każdym wyłaczeniu prądu będę od nowa montował...nie ma tego dużo ;)
Dzięki za pomoc...
Opłacało się czekać :D
Ozdrawiam...