Głownie foldery, uprawnienia, dostępy

Dzień dobry

Utworzyłem konta użytkownikom, maja swoje pliki, uprawnienia dostępu do swoich plików.
W pracy dostęp do danych mają poprzez mapowanie dysku.
Z zewnątrz poza terenem pracy logują się QuickConnect nasuwają się teraz pytania:

1. Poprzez mapowanie użytkownicy widza tylko swoje pliki
2. Poprzez logowanie z zewnątrz oprócz swoich plików widzą folder: home homes oraz web
a) Pytanie: "home" do jakich celów jest potrzebny (w uprawnieniach nadawania użytkownikowi uprawnień nie jest widoczny ten folder, niema opcji że udostępnić czy nie) ? Użytkownik jak zaloguje się na konto może tam dodawać pliki.
b) Pytanie : "homes" jeśli zaznaczę wyświetla informacje że "użytkownicy nie będą mieć dostępu do swoich folderów głównych". Ja zaznaczyłem "brak dostępu" i a użytkownik i tak ma dostęp do swoich wszystkich plików, folderów ?
c) Pytanie: "web" jak samo mówi pliki do strony internetowej. Jeśli dodam uprawnienia do tego folder to użytkownik i tak nie widzi plików jakie znajdują się w tym folderze , chyba że to oddzielny plik web dla danego konta czyli suma sumaru jeśli się nie mylę każdy użytkownik ma folder web dla swojej strony www ?
d) Użytkownik logują się QuickConnect ma swoje pliki, foldery. Czy może on udostępnić plik na zewnątrz tak jak administrator, czy tylko ma taką opcje tylko admin ?
e) Użytkownik logują się QuickConnect ma swoje pliki, foldery. Czy może przenieść plik z pulpitu na konto gdzie ma swoje pliki foldery. Odwrotnie jest możliwość przenieść z okna gdzie jest zalogowany na pulpit. W opcjach ustawieniach ogólnych jest nieprzyciąganie między przeglądarkami i inteligentne.

Dziękuje bardzo
Pozdrawiam Dominik