Aplikacja do cyklicznego pobierania filmów

Witam,
czy ktoś zna lub wie jak ściągać treści wideo (mowa tu o serialach)?
Interesowałoby mnie rozszerzenie dla Synca, które wg harmonogramu przeszukiwałoby sięć pod kątem nowych odcinków.
DS116 (1 x WD Red 2 TB, Ext 4, 1 GB RAM)
DS718+ (2 x WD Red Pro 2 TB, Btrfs, Raid 1, 2 GB RAM)
DS1517+ (5 x WD Red 4 TB, Btrfs, Raid 5, 8GB RAM)

Re: Aplikacja do cyklicznego pobierania filmów

Chyba nie ma nic takiego. Poza tym jeden odcinek danego serialu, może mieć wiele różnych formatów, jakości, itp. Jak takie narzędzie miałoby wybrać, który ściągnąć?
Ja zawsze znajduję i ściągam ręcznie, a w cronie skryptami sprawdzam co nowego jest na dysku i parsuję potem nazwę/serię i automat przenosi mi plik w odpowiednie miejsce.
https://search.synopackage.com
https://www.facebook.com/synopackage/
Sprzęt:
DS718+ (apollolake): 2x2TB (WD RED) SHR ,2GB RAM
Poprzedni:
DS215j

Witam,
wiem doskonale że kawy nie robią :) Zastanawiałem się nad wyszukiwaniem z charakterystycznymi elementami w nazwie typu: *Supernatural*S013e12*.mkv
Jeżeli ręcznie coś wyszukuję to wydaje mi się, że można to zautomatyzować, przy czym wybór ograniczam statystycznie na podstawie moich upodobań.

Jak coś wymyślę, to napiszę :)
DS116 (1 x WD Red 2 TB, Ext 4, 1 GB RAM)
DS718+ (2 x WD Red Pro 2 TB, Btrfs, Raid 1, 2 GB RAM)
DS1517+ (5 x WD Red 4 TB, Btrfs, Raid 5, 8GB RAM)

psmanek pisze:
sob lis 03, 2018 10:23 pm
Jasne, napisać skrypt, który dany serwis przeszukuje to jedno, a obejść captcha, aby potrać plik to drugie :)

Właśnie na takie "automaty" powstało captcha :lol:
Tak przy okazji Captcha - jedynym znanym mi narzędziem, które pozwala pobierać na synkowym DownloadStation pliki ze stron zabezpieczonych w ten sposób jest dodatek do FF pt. Synoloader. Pisałem o nim TUTAJ. Rzecz jasna dodatek sam nie rozwiązuje Captcha, każdorazowo wymagana jest ingerencja żywego sprawnego człowieka ;) Również nie działa na wszystkich witrynach - jakby ktoś bardzo chciał, spis na których mi działa/nie działa mogę podesłać na PW. [EDIT] Chodzi mi o strony typu Catshare.net, Fileshark, itp.
DS214play | DSM 6.2-23739 Update 2
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.