Super admin

ODPOWIEDZ
hubkubas
Trochę Wie
Posty: 60
Rejestracja: pn kwie 23, 2018 10:32 am

Super admin

Post autor: hubkubas »

Witam, mam 5 kont pracowników na Synology. Do tej pory każdy z pracowników miał konto stworzone przeze mnie Nazwa Hasło, kilka dni temu postanowiłem włączyć opcje zmiany haseł po 30 dniach i wyznaczania ich sobie samemu. Wszyscy sobie wyznaczyli i nie powiedzieli mi jakie są. A ja chciałbym móc jednak wejść na konto każdej osoby i "sprawdzić co tam słuchać" u każdego. Jak mam to zrobić? Czy jest jakaś opcja super admina, która pozwala na zalogowanie się na każde konto z pozycji użytkownika? Dziękuję za pomoc.

h
---------------
Pozdrawiam
Posiadam DS718+ & DS116 & DS115j
Awatar użytkownika
Zoltar
Stały Bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: pomorskie

Re: Super admin

Post autor: Zoltar »

A w jakim celu chcesz wchodzić na ich konto i co znaczy "sprawdzić co tam słuchać"? Jeśli Ty jesteś administratorem (grupa admin) a pozostali użytkownicy są w zwykłej grupie users to standardowo Twoje uprawnienia wystarczą aby wejść w katalogi tworzone przez tychże użytkowników i przeglądanie plików które tworzą itp.
hubkubas
Trochę Wie
Posty: 60
Rejestracja: pn kwie 23, 2018 10:32 am

Re: Super admin

Post autor: hubkubas »

ok każda osoba - konto ma na synology stworzony backup poczty tzn u hostingodawcy mamy pocztę imap, a ja na Synology utworzyłem każdemu skrzynkę na pop i w ten sposób każda wiadomość się archiwizuje, tak to sobie wymyśliłem kilka miesięcy temu. I teraz chciałbym wejść na konto Pracownika i sprawdzić czy działa bo zauważyłem, że na moim od kilku dni się nie archiwizowało bo błędnie miałem wpisany nr portu. Chciałbym zrobić to u każdego, ale nie mogę się zalogować na indywidualnych roundcubach bo hasła nie są mi znane. Ot cała tajemnica :).
---------------
Pozdrawiam
Posiadam DS718+ & DS116 & DS115j
Awatar użytkownika
Zoltar
Stały Bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: pomorskie

Re: Super admin

Post autor: Zoltar »

A nie lepiej zapytać każdego albo sprawdzić siedząc obok przy komputerze?
hubkubas
Trochę Wie
Posty: 60
Rejestracja: pn kwie 23, 2018 10:32 am

Re: Super admin

Post autor: hubkubas »

Hmm rzeczywiście jest to jakiś pomysł, ale czy jedyne rozwiązanie? Naprawdę mi zależy... A może w ogóle jest jakiś inny sposób na rozwiązanie tego problemu.
---------------
Pozdrawiam
Posiadam DS718+ & DS116 & DS115j
Przemuss
Godfather
Posty: 1305
Rejestracja: wt gru 15, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Super admin

Post autor: Przemuss »

Ustaw sobie przekierowanie na inny adres mailowy i będziesz wiedział o wszystkim co przychodzi na służbowe skrzynki. No może poza pocztą wychodzącą ale kto wie może i na to jest sposób.
Tylko musisz poinformować o tym podwładnych w postaci elektronicznej/papierowej.
Administratorzy dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.

Serwery NAS:
Synology DS211j, DS1511+, RS2212RP+ DS1513+

"Zasłanianie się dysleksją, to jak chwalenie się małym fiu...."- by Pati
gg 2101676
ODPOWIEDZ