Strona WWW na NAS przy internecie LTE ?

Awatar użytkownika
Krzys
Trochę Wie
Posty: 96
Rejestracja: sob gru 16, 2017 8:26 pm

Re: Strona WWW na NAS przy internecie LTE ?

Post autor: Krzys »

MPL pisze: O ile pamiętam musiałem wykupić dodatkową usługę w Orange (jakieś 10zł) i jakoś inaczej skonfigurować połączenie na routerze, ale dokładne dane będę mógł sprawdzić dopiero po 3 Królach :lol:
I wszytko jasne, ja na RBM (Play) i nie mam szans na takie dodatkowe usługi.

Jak byś mógł napisać co masz dokładnie i ile płacisz to bym był wdzięczny.
DS214Play + 2x Toshiba E300 3TB
DS916+ (8GB) + 4x WD RED 4TB
Awatar użytkownika
Zoltar
Stały Bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: pomorskie

Re: Strona WWW na NAS przy internecie LTE ?

Post autor: Zoltar »

@MPL piszesz dosyć chaotycznie i mało konkretnie ale ostatni akapit o dodatkowej usłudze wszystko wyjaśnia. Krótko mówiąc nadal jest tak że Internet komórkowy to wciąż nie to samo co ten po kablu - do samego surfowania i pobierania sprawdza się ale jak człowiek chce coś więcej to już słabo albo trzeba wykupić dodatkowe usługi.
MPL
Amator
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 15, 2016 4:03 pm

Re: Strona WWW na NAS przy internecie LTE ?

Post autor: MPL »

Szczerze powiem : nie wiem co masz na myśli pisząc RBM , ale Play to jak dla mnie "dramat" :( .
Mam u tego operatora telefon z Internetem - czekam do maja(2018) aby się z tego wymiksować - zero zasięgu (tam gdzie przebywam najczęściej) i kiepskie (lub żadne) połączenia z siecią.
Co do szczegółów konfiguracji i kosztów Orange to podam (tak jak pisałem) po nowym roku.

Dodam, że mam też założoną własną domenę na tym serwerze :P i nie jest to przekierowanie z innej domeny 8-)
Awatar użytkownika
Krzys
Trochę Wie
Posty: 96
Rejestracja: sob gru 16, 2017 8:26 pm

Re: Strona WWW na NAS przy internecie LTE ?

Post autor: Krzys »

RBM to Red Bull MOBILE, z taryfą ''na kartę 5'' mam ''za darmo'' 200GB w miesiącu pakietu a czasami lejek się nie załącza, mam 3 takie SIM i na 4 osoby to jakoś daje radę i nawet da się grać po sieci ale z innymi graczami mającymi też LTE się nie połączę. Żaden operator komórkowy nie jest tak hojny i w sumie takiego startera już nie kupisz oficjalnie.

RBM jest na sieci Play, wszystkie sprawy załatwiam w Play.
DS214Play + 2x Toshiba E300 3TB
DS916+ (8GB) + 4x WD RED 4TB
ODPOWIEDZ