Wtyczka informacje o wideo - przestała działać

ODPOWIEDZ
Szubi
Trochę Wie
Posty: 109
Rejestracja: sob lut 06, 2021 10:38 am

Wtyczka informacje o wideo - przestała działać

Post autor: Szubi »

Od pewnego czasu przestała działać w Video Station wtyczka dot. pobierania informacji o filmach które mam w bazie.
Gdy wejdę w Ustawienia i kliknę Testuj połączenie mam błąd. Ale gdy kliknę edytuj wtyczkę i tam kliknę testowanie - dostaje komunikat że połaczenie udane. Ma ktoś jakiś pomysł jak przywrócić działanie tej wtyczki?

fotki:
blad01.jpg
blad02.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
darknes64
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 08, 2021 5:51 pm

Re: Wtyczka informacje o wideo - przestała działać

Post autor: darknes64 »

Podbijam pytanie. Klucz API mam ok, połączenie jest, ale nie wyszukuje mi z automatu informacji o wideo. Dopiero jak pojedynczo kliknę na miniaturkę filmu i ręcznie uruchomię wyszukiwanie informacji o wideo, to wtedy ściąga mi co trzeba z MTDb. O co tutaj chodzi? Gdzie to przestawić aby automatycznie przy indeksowaniu pobierało informacje o wideo?
Szubi
Trochę Wie
Posty: 109
Rejestracja: sob lut 06, 2021 10:38 am

Re: Wtyczka informacje o wideo - przestała działać

Post autor: Szubi »

darknes64 pisze: śr cze 15, 2022 10:16 pm Podbijam pytanie. Klucz API mam ok, połączenie jest, ale nie wyszukuje mi z automatu informacji o wideo. Dopiero jak pojedynczo kliknę na miniaturkę filmu i ręcznie uruchomię wyszukiwanie informacji o wideo, to wtedy ściąga mi co trzeba z MTDb. O co tutaj chodzi? Gdzie to przestawić aby automatycznie przy indeksowaniu pobierało informacje o wideo?
U mnie nadal nic - ubolewam że wybrałem to g*no jakim jest synology.
Awatar użytkownika
SnejX
Uczeń Mistrza
Posty: 605
Rejestracja: czw mar 23, 2017 9:12 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Wtyczka informacje o wideo - przestała działać

Post autor: SnejX »

Przed chwilą sprawdziłem u siebie, działa.
dsvideo.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ