Stanley99 też tu wreszcie dotarł :)

ODPOWIEDZ
stanley99
Zawsze On-Line
Posty: 432
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:22 am
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Stanley99 też tu wreszcie dotarł :)

Post autor: stanley99 »

Witam

Qrza twarz, dlaczego nikt mi nie powiedział, że z powrotem powstało normalne "synkowe" forum (czy raczej ponownie)? Na tym pod auspicjami "kanapy" jakoś czułem się nie bardzo. Szczególnie nie pasuje mi ichni design, skrypt, silnik, czy jak to się tam zwie, wymagający mocnego sprzętu, a najlepiej jeszcze mocniejszego. Ruch też tam jakby nie bardzo, teraz wiem dlaczego ;)

Tak czy siak jeszcze raz serdecznie witam i pozdrawiam -

Stanley
DS214play | DSM 6.2.4-2556 Update 5
RT2600ac
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.
Przemuss
Godfather
Posty: 1318
Rejestracja: wt gru 15, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Stanley99 też tu wreszcie dotarł :)

Post autor: Przemuss »

Tamto forum jest wręcz przesiąknięte wodotryskami. Na jakiego grzyba...?
Witam na oficjalnym forum.
Administratorzy dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.

Serwery NAS:
Synology DS211j, DS1511+, RS2212RP+ DS1513+

"Zasłanianie się dysleksją, to jak chwalenie się małym fiu...."- by Pati
gg 2101676
stanley99
Zawsze On-Line
Posty: 432
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:22 am
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Stanley99 też tu wreszcie dotarł :)

Post autor: stanley99 »

Chyba po to, żeby wszyscy kupowali kompy min. i7, wtedy wszystko śmiga szybko i płynnie ;)
(dla niewtajemniczonych: http://pronas.pl/temat/zapytanie-co-to- ... rum.17613/ )

A trochę poważniej: szkoda trochę, że nastąpiło "rozdwojenie jaźni" na dwa fora. Tamto jednak zawiera sporą bazę wiedzy, doświadczeń, gromadzonych przez kilka lat przez społeczność użytkowników Synology. Tutaj gromadzenie niejako zaczyna się odnowa.
Jednak interfejs tamtego jest dla mnie trudny do przełknięcia, a szybkość na słabszym sprzęcie nie do strawienia. Mam np. wyrzucić na śmietnik kilkuletniego netbooka, który co prawda nigdy nie był demonem prędkości, ale wciąż w podstawowym "przeglądaniu internetu" daje radę? Tylko dlatego, że go totalnie "zmula" jakieś forum?
Poza tym co rusz "wciskająca się" nazwa konkurencyjnej firmy... Zaznaczam, nie mam żadnych uprzedzeń "ideologicznych", nieco ponad 2 lata temu mało co też nie stałem się posiadaczem Qnapa.

Mam nadzieję, że póki co silnik tutejszego forum nie ulegnie gwałtownej zmianie. A jeśli nawet, Administracja uwzględni nie tylko posiadaczy najnowszego/najszybszego sprzętu ;)

Pozdrawiam.
DS214play | DSM 6.2.4-2556 Update 5
RT2600ac
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.
Awatar użytkownika
jjLDN
Amator
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 14, 2016 3:58 pm

Re: Stanley99 też tu wreszcie dotarł :)

Post autor: jjLDN »

Witaj w domu :)
DS3615xs | XPE - DSM 5.2 - 5967u2
ODPOWIEDZ