Active Backup for Bussines błąd 8004231f ( kod 21 )

ODPOWIEDZ
leszekzet
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 14, 2020 11:07 am

Active Backup for Bussines błąd 8004231f ( kod 21 )

Post autor: leszekzet »

Szanowni Państwo,
w związku z tym że jest to mój pierwszy post chciałem się przywitać :)
Mam problem z programem ABfB. Zakupiłem serwer DS218+ jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych a jak wiadomo dane są dzis najcenniejsze.
Po instalacji i uruchomieniu w/w pakietu podczas tworzenia kopii zapasowej za każdym razem otrzymuje komunikat o błędzie 8004231f:
Nie można wykonać migawek dla SystemVolume1, C: \. Podczas tworzenia kopii zapasowej występuje błąd 8004231f. Ponawianie próby w toku.
Komunikat pojawia się za każdym razem kiedy tworzy się kopia.
Źródłem danych jest komputer z W7(SP1) Pro zainstalowany jest najnowszy agent ABfB, działa na nim baza danych: Fire Birds oraz Postgre SQL ( jeśli to ważne ).
Kopia tworzy sie poza godzinami pracy. Wcześniej zainstalowany był program Acronis TIH2017 który tworzył kopie różnicowe i działało to bez błędu. Program w obawie o kolizje został odinstalowany ale problem pozostał. Acronis TIH przez pewien czas działał równolegle z ABfB później został odinstalowany.
Czy macie jakieś pomysły bądź doświadczenia w tym temacie ? Przeszukałem internet i niestety informacji na ten temat jest tyle co 'kot napłakał'.
Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję .
Pozdrawiam,
Leszek
Awatar użytkownika
michau
Wyrocznia
Posty: 1188
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:03 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Active Backup for Bussines błąd 8004231f ( kod 21 )

Post autor: michau »

NAS:
[ MASTER ] Synology DS1515+ | 16 GB RAM | DSM 7 | 5 x WD Red WD60EFRX Btrfs RAID 5
ODPOWIEDZ