Re: Karta USB WiFi do DS218+

adamjuszkiewicz pisze:Jaka jest aktualne najszybsza i najważniejsze kompatybilna karta WiFi na USB do DS218+

W jakim celu chcesz podłączyć kartę Wi-Fi do NASa? Nie lepiej zainwestować w router Wi-Fi?
NAS:
[ main ] Synology DS1515+ | 6 GB RAM | DSM 6 | 5 x WD Red WD60EFRX ext4 RAID 5

@Michau, czasem brak kabli jest ważniejszy. Ja też mam jednego synka na wifi. Stoi sobie w ustronnym miejscu, daleko od wszystkiego. Prędkość nie ma znaczenia, bo pierwszą kopię robisz po kablu, a następne są przyrostowe, także robią się w 5 min.

adamjuszkiewicz pisze:
wt wrz 03, 2019 6:53 pm
Jaka jest aktualne najszybsza i najważniejsze kompatybilna karta WiFi na USB do DS218+
Metodą prób i błędów chyba będziesz musiał to sprawdzić. Szukasz kogoś z okolicy kto ma jakąś kartę, pożyczasz, testujesz.
NAS:
[ main ] Synology DS1515+ | 6 GB RAM | DSM 6 | 5 x WD Red WD60EFRX ext4 RAID 5

Ponieważ nie ma już wsparcia, to musisz zrobić tak jak pisze @michau. Kupujesz/pożyczasz, sprawdzasz, oddajesz/używasz. Tyle.

U mnie jakoś tak wyszło, że używałem tylko kart tp-linka i wszystkie działały, ALE było to na granicy lub zaraz po zakończeniu wsparcia przez Synology. Dzisiaj kilka lat po zakończeniu wsparcia może być kiepsko z nowymi modelami.