Poszukiwana aplikacja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bochen
Amator
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 29, 2016 8:35 pm

Poszukiwana aplikacja

Post autor: bochen »

Witam,

Chłopaki i dziewczęta, poszukuje aplikacji na lub jej odpowiednika do wykonywania zadań w pętli. (swoiste boty)

Na Windowsie pracowałem na aplikacji ZennoPoster Profesional jest to potężne narzędzie (lecz minusem jest cały czas włączony komputer).
Poniżej podaje 2 linki:
Opis programu: http://zennoposter.pl/zennoposter/
Ściągnięcie wersji demo: http://zennolab.com/en/products/zennoposter/download/

A więc zgodnie z powyższym poszukuje podobnego rozwiązania do zastosowania na naszych serwerach.
Myślę że niejeden z was już szukaw głowie zastosowań takiego programu. 8-)

Pozdrawiam
Bochen
Pozdrawiam
Bochen
------------------------------------------------------------
DS1515+6GB RAM mod //DSM 6.2-23739 Update 2
DS216j mod//DSM 6.2-23739 Update 2
Obrazek
Awatar użytkownika
WILU
Uczeń Mistrza
Posty: 732
Rejestracja: śr gru 30, 2015 10:58 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Poszukiwana aplikacja

Post autor: WILU »

bochen pisze: Myślę że niejeden z was już szukaw głowie zastosowań takiego programu. 8-)
hehe szukam i... nie znalazlem.
niemniej 2 uwagi: może najlepiej byłoby się skontaktować z autorem tego programu i zapytać czy rozważa napisanie go w postaci aplikacji dla NAS-ów Synology. chociaż nie wiem czy będzie to takie proste bo program ten wymaga do działania .NET Framework.
druga uwaga to zapis z opisu programu:
Sam system jest dość zasobożerny i jeśli ktoś chce bardzo dużo szablonów odpala, bo ma po prostu duże zaplecze, to na pewno przydałby się mocny serwer.
kłuci się to trochę z ideą NAS, bo te urządzenia raczej nie dysponują dużymi zapasami mocy ;)
RS3617XS+ | RS815+ | RS214 | RX415 | DS1817+ | DS415+ | DS1010+ | DS216j | DS215j | DX213
>> Udzielam pomocy TYLKO I WYŁĄCZNIE na forum <<
Awatar użytkownika
bochen
Amator
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 29, 2016 8:35 pm

Re: Poszukiwana aplikacja

Post autor: bochen »

Naturalnie wyśle zapytanie do producenta ZennoPoster czy nie planuje stworzyć odchudzoną wersję swojego programu na serwery NAS.

Zastanówmy się czy jest opcja stworzenia podobnego (może bardziej archaicznego) programu do stawiania projektów w pętli.

Wysłane z LG G3
Pozdrawiam
Bochen
------------------------------------------------------------
DS1515+6GB RAM mod //DSM 6.2-23739 Update 2
DS216j mod//DSM 6.2-23739 Update 2
Obrazek
ODPOWIEDZ