Problem z USB Copy

stanley99
Zawsze On-Line
Posty: 432
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:22 am
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Problem z USB Copy

Post autor: stanley99 »

alientm pisze: pt mar 15, 2019 9:38 am Hyper Backup w przypadku 600GB danych (sporo małych plików) zakończył pierwszą kopię po 11 dniach, kolejne przyrostowe nie jest w stanie wykonać w 24h na podłączonym dysku WD USB3.0.
Mnie już zaintrygował ten pierwszy czas. 600GB w ciągu 11dni daje - jeśli dobrze obliczam - średnią prędkość transferu około circa about 0,63MB/s. Załóżmy, że wynosił nawet 1MB/s. Toż to prędkość nawet nie USB2.0, a czasów USB 1.1, o ile mnie pamięć nie myli. No ale z drugiej strony wiem, że małe pliki potrafią nieźle spowalniać, chociaż jak to konkretnie wygląda w moim domowym NAS nigdy się bliżej nie przyglądałem.
Z dyskiem USB wszystko w porządku? Może spróbuj zrobić w File Station zwykłe kopiowanie partii testowych plików, zarówno dużych (powiedzmy po klika GB), oraz "garści" tych małych. Ewentualnie utworzyć analogiczne testowe zadania z próbnymi danymi w Hyper Backup. A szybkość transferu obserwować w Monitorze Zasobów->Dysk.
DS214play | DSM 6.2.4-2556 Update 5
RT2600ac
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.
ODPOWIEDZ