Konkurs Świąteczny 2018 - kolaborek

ODPOWIEDZ
kolaborek
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 05, 2016 7:35 pm

Konkurs Świąteczny 2018 - kolaborek

Post autor: kolaborek »

Niniejszym i ja chciałbym wziąć udział w konkursie :)
W tym celu przygotowałem poniższą grafikę. Jej tytuł to "Forum Synology - tam gdzie wszystko jest poukładane".
2018.12.25 synology forum-32-0 na forum1.jpg

Jest to wersja finalna, nosząca numer 32 i dojście do niej było bardzo czasochłonne. Nie tylko w kwestii wykonania technicznego, ale też samego pomysłu.
Przedstawiając genezę pomysłu postanowiłem, że będzie to projekt nowoczesny, nawiązujący do dynamiki firmy - stąd futurystyczne tło.
Głównym celem konkursu jest jednak zareklamowanie forum, więc za jego symbolikę przyjąłem dwa pięciokąty w kolorach logo Synology. W przeciwieństwie do pozostałych pięciokątów - rozmytych i niewyraźnych, a symbolizujących inne fora - pięciokąty szary i czarny są wyraźne i stabilne.

Jak wspomniałem jest to wersja wykonana od totalnych podstaw w programie Affinity Photo, na którą składa się bodajże kilkadziesiąt różnych warstw (notabene Affinity polecam pełnym sercem) i 32 wersje tej pracy.
2018.12.25 synology forum affinity.jpg
Wszystkich wersji po kolei przedstawiać nie będę, natomiast jako ciekawostkę chciałbym Wam pokazać jak wyglądał pierwszy projekt;)
2018.12.25 synology forum piewsza wersja.jpg
No cóż. Na koniec powodzenia dla wszystkich i gratulacje wysokiego poziomu prac. W takim towarzystwie wygrać to zaszczyt, zaś przegrać nie wstyd :)
Powodzenia :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony śr gru 26, 2018 6:32 pm przez kolaborek, łącznie zmieniany 1 raz.
kolaborek
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 05, 2016 7:35 pm

Re: Konkurs Świąteczny 2018 - kolaborek

Post autor: kolaborek »

Sorki. Przypadkiem za szybko nacisnąłem "Wyślij". Już uzupełniłem.
ODPOWIEDZ