Re: Praktyczne zastosowanie notatnika

Ja mam zapisane różne rzeczy, które wiem gdzie są i kiedyś będą mi potrzebne, np rodzaje żarówek w samochodzie (żeby co jakiś czas nie szukać tego samego; adresy urządzeń w sieci, numery portów itp. Poza tym w jednym z notatników mamzapisane stawki ZUS i co roku zapisuje nowe. Czasem sie przydaje a nie musze szukać w necie.
Jako lista zakupowa DS Note sprawdził mi się średnio, dużo lepiej tę funkcję spełnia lista zadań.

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka

Ja osobiście używam go jako aplikacji w Windowsie oraz na telefonie. Proste robienie notatek na telefonie (bez pisania) jako nagranie notatki głosowej w swoim notesie (potem odsłuchuję na kompie i dodaję w kalendarzu ustalenia z klientem i zadania do wykonania. Druga sprawa, to (znowu) podyktowanie notatki, ale tym razem w udostępnionym notesie (np. co ma zrobić pracownik u danego klienta). Jak mam więcej czasu, to można zrobić notatkę wraz z zadaniami i wtedy mam zapis np. (zrobić zakupy w makro) i w zadaniach lista produktów, albo w zastosowaniu w pracy notatka np. wysłać oferty i w zadaniach nazwy firm, do których mam odesłać oferty na to, co tam chciały zamówić.
Do tych celów sprawdza się wyśmienicie.

Mam tylko jeden problem z note station. Nie wiem jak (nie wiem, czy w ogóle się da), zadania z przypomnieniem jakie tam są, pokazać w kalendarzu Synology... Może ktoś wie?
---
Wojtek
DS1517+ 16GB + 4xWDC6TB + SSD cache 500GB

Kalendarz i Notatki nie są ze sobą połączone :/ działają niezależnie. Warto zgłosić do Synology aby była taka możliwość.

Powiadamiania z Note Station pojawiają się w DSM:
NS_pow.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
NAS:
[ main ] Synology DS1515+ | 6 GB RAM | DSM 6 | 5 x WD Red WD60EFRX ext4 RAID 5