zero absolutne

ferdekg
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 26, 2021 2:10 pm

zero absolutne

Post autor: ferdekg »

quba pisze: pn cze 28, 2021 6:37 am
ferdekg pisze: ndz cze 27, 2021 11:11 pm Na drugim polskim forum synology widziałem.
nie ma czegoś takiego jak drugie polskie forum synology :roll:
Nie rozumiem.

Jedno i drugie jest po polsku.
Jedno i drugie to forum.
Jedno i drugie jest o synology.

Zatem jedno i drugie to polskie forum synology.

Zresztą wpisz w Google „polskie forum synology”
Ostatnio zmieniony śr cze 30, 2021 4:02 pm przez ferdekg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
quba
Trochę Wie
Posty: 61
Rejestracja: sob cze 17, 2017 8:44 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: quba »

ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 9:49 am Jedno i drugie jest po polsku.
Jedno i drugie to forum.
Jedno i drugie jest o synology.
Zatem jedno i drugie to polskie forum synology.
dyskusja o synology, nie powoduje, że miejsce jest drugim polskim forum synology. Jedyne i oficjalne ujęte jest tutaj na stronie Synology : Firma Synology jest obecna w sieci. :roll:
ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 9:49 am Nie rozumiem.
czego nie rozumiesz ? uzyskuj informacje z rzetelnych i sprawdzonych miejsc. po prostu ;)
ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 9:49 am Zresztą wpisz w Google „polskie forum synology”
jest takie stare indiańskie przysłowie:
czepiło się g... okrętu i krzyczy: "płyniemy!"
:D
Pozdrawiam
*******************************
desktop : DS3018xs / DS1621xs+ / DS1815+ @DSM 7
rack : RS2418+ @ RX1217 / RS818RP+ / RS1219+ @DSM 7
Ubiquiti UniFi @UDM-PRO

*******************************
ferdekg
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 26, 2021 2:10 pm

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: ferdekg »

Dlaczego mam czerpać informacje z jednego źródła? Gazetę też czytasz tylko jedną? W TV oglądasz jeden kanał? Nie rozumiem hejtu.

Sam napisałeś
quba pisze: pt cze 25, 2021 3:24 pm
FloydKulis pisze: pt cze 25, 2021 2:39 pm Wspomniałeś coś o $, mam rozumieć że Synology bedzie chciało za to pieniadze? Jeśli tak to ja za chytry jestem.
tego nie wiadomo, 13 lipca pojawią się pierwsze informacje, na pewno za storage są $.
A tam dowiedziałem się czegoś więcej niż tutaj. Zawsze szukam w różnych miejscach polskich czy zagranicznych. Nie można się zamykać na jedno źródło informacji, bo skończysz jak człowiek oglądający jedyne źródło wiarygodnej informacji czerpanej z wiadomości tvp.
Awatar użytkownika
quba
Trochę Wie
Posty: 61
Rejestracja: sob cze 17, 2017 8:44 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: quba »

ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 10:16 am Dlaczego mam czerpać informacje z jednego źródła? Gazetę też czytasz tylko jedną? W TV oglądasz jeden kanał? Nie rozumiem hejtu.
brak hejtu, nie zrozumiałeś mnie. Gazet nie czytam w pojedynczych tytułach, ale obrazując - o wadach skrzyni biegów w Oplu czytam albo z biuletynu producenta, czyli Opla, bądź ze źródła regulatora rynku, np UOKiK. Biuletyn klecony na drukarce atramentowej przez mechanika spod Mławy, który stał się dzięki pryszczatym kierowcom z okolicy sławny i mieni się "influłenserem" nie jest dobrym źródłem informacji :D Rzetelność polega na tym, że informuje się odbiorcę obiektywnie i pozwala mu się na samodzielne wyrobienie oceny treści. Jeśli ktoś zaczyna "Czyli bierzemy z rynku to co dobre i wprowadzamy to u siebie" to nie jest to ani fair wobec podmiotu do którego "burty" się czepiłeś, ani wobec czytelnika. Tyle i aż tyle ;)
ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 10:16 am A tam dowiedziałem się czegoś więcej niż tutaj. Zawsze szukam w różnych miejscach polskich czy zagranicznych. Nie można się zamykać na jedno źródło informacji, bo skończysz jak człowiek oglądający jedyne źródło wiarygodnej informacji czerpanej z wiadomości tvp.
no i fajnie :D przeczytałeś "fanowską" dywagację, ale może poczekaj na oficjalną informację dostawcy rozwiązania, zwłaszcza jeśli ma to dotyczyć cen ;) to, że ten "fan" zajumał zawartość od rumuńskiego "klikbejtera" i ograniczył się jedynie do użycia translatora od Google okraszonego swoją ""oceną"" zupełnie pomijam :D
Pozdrawiam
*******************************
desktop : DS3018xs / DS1621xs+ / DS1815+ @DSM 7
rack : RS2418+ @ RX1217 / RS818RP+ / RS1219+ @DSM 7
Ubiquiti UniFi @UDM-PRO

*******************************
ferdekg
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 26, 2021 2:10 pm

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: ferdekg »

quba pisze: pn cze 28, 2021 10:25 am
ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 10:16 am Dlaczego mam czerpać informacje z jednego źródła? Gazetę też czytasz tylko jedną? W TV oglądasz jeden kanał? Nie rozumiem hejtu.
brak hejtu, nie zrozumiałeś mnie. Gazet nie czytam w pojedynczych tytułach, ale obrazując - o wadach skrzyni biegów w Oplu czytam albo z biuletynu producenta, czyli Opla, bądź ze źródła regulatora rynku, np UOKiK. Biuletyn klecony na drukarce atramentowej przez mechanika spod Mławy, który stał się dzięki pryszczatym kierowcom z okolicy sławny i mieni się "influłenserem" nie jest dobrym źródłem informacji :D Rzetelność polega na tym, że informuje się odbiorcę obiektywnie i pozwala mu się na samodzielne wyrobienie oceny treści. Jeśli ktoś zaczyna "Czyli bierzemy z rynku to co dobre i wprowadzamy to u siebie" to nie jest to ani fair wobec podmiotu do którego "burty" się czepiłeś, ani wobec czytelnika. Tyle i aż tyle ;)
ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 10:16 am A tam dowiedziałem się czegoś więcej niż tutaj. Zawsze szukam w różnych miejscach polskich czy zagranicznych. Nie można się zamykać na jedno źródło informacji, bo skończysz jak człowiek oglądający jedyne źródło wiarygodnej informacji czerpanej z wiadomości tvp.
no i fajnie :D przeczytałeś "fanowską" dywagację, ale może poczekaj na oficjalną informację dostawcy rozwiązania, zwłaszcza jeśli ma to dotyczyć cen ;) to, że ten "fan" zajumał zawartość od rumuńskiego "klikbejtera" i ograniczył się jedynie do użycia translatora od Google okraszonego swoją ""oceną"" zupełnie pomijam :D
Chcesz powiedzieć, że o wadach produktu w przytoczonym przykładzie czerpiesz informacje od producenta? To naprawdę wiarygodne źródło, gdyż każdy producent próbuje zatuszować swoje błędy.

Nie wiem o co chodzi, ale śmierdzi tu jakiś hejtem na kilometr. Sposób w jaki się wypowiadasz o każdej innej stronie w internecie jest karygodny. Jeden pryszczaty, drugi rumuński klickbajter. Wytłuszczasz słowa chcąc podkreślić swój hejt. Mam nadzieje, że jesteś jedynym użytkownikiem tego forum, który próbuje narzucać swoją opinie innym.

Napisałem jedynie, że w internecie są już informacje o cenach nowych usług np. na drugim polskim forum Synology i boom. Jebło!

Czytam to co jest w stanie dostarczyć mi informacje. Ten rumuński klickbajter też zajumał z innego źródła piszących o synology. Pół internetu już o tym huczy, a tutaj nic. Bo co, bo oficjalne? Pierdziele oficjalne skoro mam tydzień czy miesiąc czekać na garść informacji. Rozumiem, że tutaj będzie wiarygodnie i z polskimi cenami. Apple robi eventy, a większość i tak wiadomo kilka tygodni wcześniej z przecieków. Mniej lub bardziej wiarygodnie, ale ja tego właśnie szukam. Zrozum to!
Awatar użytkownika
quba
Trochę Wie
Posty: 61
Rejestracja: sob cze 17, 2017 8:44 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: quba »

ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 10:57 am Sposób w jaki się wypowiadasz o każdej innej stronie w internecie jest karygodny. Jeden pryszczaty, drugi rumuński klickbajter. Wytłuszczasz słowa chcąc podkreślić swój hejt. Mam nadzieje, że jesteś jedynym użytkownikiem tego forum, który próbuje narzucać swoją opinie innym.
tak, jedynym, no i co ? 8-)
ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 10:57 am Jebło!,Pierdziele
brawo :D jestem pełen podziwu :D. Na "etyce" w podstawówce całowałeś się z koleżankami ?
ferdekg pisze: pn cze 28, 2021 10:57 amale ja tego właśnie szukam. Zrozum to!
rozumiem, ale zjedz snickers'a :D nikogo nie interesuje czego Ty szukasz, tylko to co oferuje konkretne rozwiązanie.
Pozdrawiam
*******************************
desktop : DS3018xs / DS1621xs+ / DS1815+ @DSM 7
rack : RS2418+ @ RX1217 / RS818RP+ / RS1219+ @DSM 7
Ubiquiti UniFi @UDM-PRO

*******************************
krowka1978
Stały Bywalec
Posty: 329
Rejestracja: wt gru 15, 2015 6:42 pm

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: krowka1978 »

No proszę, jaka pomoc techniczna Synology (w szczególności dla SRM), takie odzywki na "oficjalnym" jedynym słusznym forum Synology. Przykład idzie z góry?
DS1513+
DSM 7.1.1
4GB RAM
5x 3TB WD RED WD30EFRX RAID 5 btrfs
DS1819+
DSM 7.2
32GB RAM ECC Kingston (2x KSM24SED8/16ME)
4x 8TB Seagate IronWolf ST8000VN004 RAID 6 btrfs
2x Seagate IronWolf 525 SSD M.2 1TB RW cache RAID 1 + E10M20T1
RT2600ac
SRM 1.3
2x MR2200ac (Mesh)
ferdekg
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 26, 2021 2:10 pm

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: ferdekg »

Ktoś tu z Synology chyba nie zrozumiał tematu. Pozwalacie na forum obrażać ludzi i jeszcze nie usuwacie takich wpisów? No jak tak można. Zamiast usuwać posty nienawiści i osoby je wygładzające Synology wygłasza oświadczenie zupełnie nie na temat.

W dodatku sugeruje, że ktoś tu coś poleca. Oficjalne, nieoficjalne forum. Każde forum na którym się pisze w języku polskim jest polskie. Tego dotyczył spór. Nie interesuje mnie ani jedno, ani drugie forum.

Synology Team, dziękuje za reakcje, ale odzew zupełnie nie na temat. Dopóki takie trolle jak @quba mają zezwolenie na taki język i jego wpisy są tolerowane (nie są usuwane) to ja dziękuję za forum, wolę Facebooka.
look12
Zawsze On-Line
Posty: 514
Rejestracja: ndz sty 24, 2016 10:46 am

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: look12 »

@ferdekg, daj spokój, nie ma potrzeby dokładać kolejnych postów dla takiej, czy innej oceny.
DS916+ /7.1-42661/
DS112+ /6.2.4-25556/
RT2600ac /SRM 1.3-9193/
Awatar użytkownika
quba
Trochę Wie
Posty: 61
Rejestracja: sob cze 17, 2017 8:44 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy premiera DSM 7.0?

Post autor: quba »

ferdekg pisze: wt cze 29, 2021 6:58 pm Ktoś tu z Synology chyba nie zrozumiał tematu. Pozwalacie na forum obrażać ludzi i jeszcze nie usuwacie takich wpisów? No jak tak można. Zamiast usuwać posty nienawiści i osoby je wygładzające Synology wygłasza oświadczenie zupełnie nie na temat.
posty nienawiści? poważnie ? w psychologii jest taki termin "projekcja" - "pogugluj" sobie. Twoje zachowanie idealnie wpisuje się w jego cechy. Wziąłeś pod uwagę fakt, że mogłeś po prostu czegoś nie zrozumieć? Mówiłem Ci, zjedz snickersa, ogarnij kulturę osobistą i nie odwracaj kota ogonem. Biedny, pokrzywdzony na oficjalnym forum użytkowniku.
ferdekg pisze: wt cze 29, 2021 6:58 pm Dopóki takie trolle jak @quba mają zezwolenie na taki język i jego wpisy są tolerowane (nie są usuwane) to ja dziękuję za forum, wolę Facebooka.
jakże niezmiernie mi przykro, sajonara, będę tęsknił. Jest takie internetowe powiedzenie - "To nie jest lotnisko, nie musisz ogłaszać swojego wylotu" :D Z mojej strony tyle, nie nakarmię Cię więcej "troliku" - bywaj zdrów ;)
Pozdrawiam
*******************************
desktop : DS3018xs / DS1621xs+ / DS1815+ @DSM 7
rack : RS2418+ @ RX1217 / RS818RP+ / RS1219+ @DSM 7
Ubiquiti UniFi @UDM-PRO

*******************************
Zablokowany