Mail z ProNAS

Masz konto na ProNAS'ie?

Tak
9
69%
Nie
4
31%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 11, 2015 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mail z ProNAS

Post autor: krissos »

I nastąpił ten dzień

https://prnt.sc/pfcrh3
Awatar użytkownika
michau
Wyrocznia
Posty: 1174
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:03 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Mail z ProNAS

Post autor: michau »

Działa :)
NAS:
[ MASTER ] Synology DS1515+ | 16 GB RAM | DSM 7 | 5 x WD Red WD60EFRX Btrfs RAID 5
Przemuss
Godfather
Posty: 1305
Rejestracja: wt gru 15, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mail z ProNAS

Post autor: Przemuss »

No i forum zostało totalnie wyzerowane.
Tematy i posty wyczyścili ale użytkownicy teoretycznie mają liczniki postów po staremu. Tak samo pkt jakie zostały przyznane.
Skoro tak zrobili to już lepiej się na nowo zarejestrować na pustym forum niż sprzątać te śmieci po rozwodzie.
Administratorzy dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.

Serwery NAS:
Synology DS211j, DS1511+, RS2212RP+ DS1513+

"Zasłanianie się dysleksją, to jak chwalenie się małym fiu...."- by Pati
gg 2101676
Awatar użytkownika
michau
Wyrocznia
Posty: 1174
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:03 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Mail z ProNAS

Post autor: michau »

Ciekawe o co chodzi?
NAS:
[ MASTER ] Synology DS1515+ | 16 GB RAM | DSM 7 | 5 x WD Red WD60EFRX Btrfs RAID 5
Piotrek
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 17, 2017 7:50 pm

Re: Mail z ProNAS

Post autor: Piotrek »

Cześć,

Ja miałem konto na pronas.pl jeszcze za czasów, gdy zarządzane było przez Krwiaka/EPA Systemy. Potem niewiedzieć czemu zostało ono wchłonięte/połączone z jakimś innym, gdzie mój nick został powiązany z innym, istniejącym już wcześniej kontem, zupełnie innego użytkownika, z tego drugiego forum. Pamiętam iż moje wątki wówczas zostały dopisane do jego konta, miał on nawet mój animowany charakterystyczny avatar. Niestety, konta nie mogłem odzyskać poprzez opcję przypomnienia hasła oczywiście na adres mailowy powiązany bezpośrednio z kontem na pronas.pl. Wielka szkoda, że zostały podjęte takie kroki, które ostatecznie przyczyniły się do upadku tamtego forum i społeczności. Od tamtego czasu moje zainteresowanie Synology również niestety zmalało... Miło wspominam tamte czasy, baa nawet udało mi się wygrać w jednym z konkursów koszulkę polo, której do dziś nie miałem ani razu na sobie... :D

Mimo wszystko pamiętam wiele nick'ów użytkowników obecnych tutaj...
ODPOWIEDZ