Konkurs Świąteczny 2017

ODPOWIEDZ

Na który z pozostałych filmów głosujesz w drugiej turze w Konkursie Świątecznym 2017?

Czas głosowania minął pt gru 29, 2017 10:37 am

1. Zoltar - https://youtu.be/6-oKQs2-g28
2
20%
2. silveradoo - https://youtu.be/yn_rTfUDJH0
0
Brak głosów
3. legwan - https://youtu.be/ppeZYLXU9BQ
0
Brak głosów
4. piotruuch - https://youtu.be/7BSgw6BLetc
2
20%
5. piotruuch - https://youtu.be/noTqEEeXn7I
6
60%

Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Zoltar
Wtajemniczony
Kontaktowanie:

Re: Konkurs Świąteczny 2017

Post autor: Zoltar » czw gru 21, 2017 10:13 pm

@alien7777 strasznie filozofujesz, dużo gdybasz i próbujesz się wybielić a prawda jest taka, że postąpiłeś bardzo nieetyczne i nie potrafisz się pogodzić z konsekwencjami takiego działania. Regulamin mówi wyraźnie że próba wpływania na wyłonienie zwycięzcy (czyż namawianie rodziny i znajomych nie jest takim właśnie wpływaniem?) może skutkować wykluczeniem i to właśnie Ciebie spotkało. Wstydziłbyś się takiego zachowania z tak niskich pobudek, miej odrobinę godności i przestań już się kompromitować bo to jest naprawdę żenujące.

Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec

Post autor: krissos » czw gru 21, 2017 10:25 pm

@ alien7777 a tak zapytam czy rodzina która się zarejestrowała obejrzała przed głosowaniem wszystkie filmiki które zostały wybrane do konkursu? Czy mają pojęcie o czym są te filmiki i dlaczego Twój jest "najlepszy dla nich"? Czy będą się aktywnie udzielać na forum?? Jak zauważyłeś jest to konkurs dla FORUMOWICZÓW. To tak samo jak kupowanie głosów na FB. Już mamy tu dość "oszukiwania" na forum forumowiczów i mam nadzieję że moderator jak i organizator konkursu nie dopuści do kolejnych i konkurs zakończy się uczciwie.

Awatar użytkownika
mariuszsal
Amator

Post autor: mariuszsal » czw gru 21, 2017 10:31 pm

W związku z licznymi zażaleniami proponuję zakończyć ten nieuczciwy konkurs i urządzenie przesłać bezpośrednio do mnie.. Nagram wam w podziękowaniu kilka filmików na jutuba.

psmanek
Zawsze On-Line

Post autor: psmanek » czw gru 21, 2017 10:36 pm

@mariuszsal musiałeś, co? Nie dolewaj oliwy...

Awatar użytkownika
balagaan
Amator

Post autor: balagaan » czw gru 21, 2017 10:41 pm

Niestety poziom filmów jest dramatyczny.
Organizator się postarał o super nagrody w konkursie a forum się odwdzięczyło .....
.

Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec

Post autor: krissos » czw gru 21, 2017 10:46 pm

mariuszsal pisze:W związku z licznymi zażaleniami proponuję zakończyć ten nieuczciwy konkurs i urządzenie przesłać bezpośrednio do mnie.. Nagram wam w podziękowaniu kilka filmików na jutuba.
Po co Ci NAS z prockiem od wiertarek??

Awatar użytkownika
kroma25
Początkujący

Post autor: kroma25 » czw gru 21, 2017 10:47 pm

Minecraft? :p
DS216j

Awatar użytkownika
WILU
Uczeń Mistrza

Post autor: WILU » czw gru 21, 2017 10:56 pm

krissos pisze: Po co Ci NAS z prockiem od wiertarek??
a po co mu wiertarka w obudowie NAS?
Pomoc dla chorego Łukasza. >>PILNE<<
RS3617XS+ | RS815+ | RS214 | RX415 | DS1817+ | DS415+ | DS1010+ | DS216j | DS215j | DX213

Awatar użytkownika
mariuszsal
Amator

Post autor: mariuszsal » czw gru 21, 2017 10:59 pm

krissos pisze:Po co Ci NAS z prockiem od wiertarek??
Polecę klasykiem
maggieod pisze:....W sumie.. czemu nie.. w koszu mam tak pusto i smutno, że chętnie coś tam wsadzę ;)

Awatar użytkownika
piotruuch
Amator

Post autor: piotruuch » pt gru 22, 2017 11:14 am

Witam,
wkurzające jest w tych konkursach to, że są po prostu beznadziejne. Nie wiem czy wina Synology czy nas użytkowników. Jedno jest pewne, że po Nich wszyscy się zniechęcają i wkurzają - od tych biorących udział i niebiorących udział. Synology zapewniło super nagrody - naprawdę stanęło na wysokości zadania a mimo to wszystko nic nie warte.

Ja jak zobaczyłem ten konkurs zastanawiałem się czy brać udział ale zaryzykowałem. Wszystko przez poprzedni konkurs Synology... trzeba było wykonać zdjęcie z Synology i wrzucić na fb. Przyłożyłem się, włożyłem kupę pracy (wydaje się, że nic trudnego zrobić zdjęcie ale wraz z żoną przestawialiśmy meble, ustawialiśmy charakteryzację aby wyszło dobrze bez retuszu), zrobiłem zdjęcie, wysłałem a następnie spamowałem do wszystkich znajomych i żebrałem o like... Uzyskałem około 200 głosów - wydawało się, że mam realną szansę ale wtedy dowiedziałem się, że inni mają już po kilka tysięcy like! I tak cały konkurs poszedł w .... Zwycięzcą miał być ten kto uzyska najwięcej like. Kontaktowałem się z Synology co robić (kupować like czy nie - czy oni to ukrócą) a oni nawet mnie zapewnili, że nie mam kupować like - że jestem uczciwy i nagrodzą mnie. No cóż po konkursie okazało się, że tak się nie stało! Synology rozdało 2 nagrody naprawdę przypadkowym osobom - napisałem do Nich czy faktycznie można na coś liczyć a oni mnie kompletnie zlali. Dostałem odpowiedź, że i tak bym nie wygrał bo nie miałem tyle like co inni więc mam spadać... Niby napisali, że mogę dostać gadżety Synology ale tego również do dziś nie dostałem!

Z tym konkursem też się przyłożyłem - nagrania trwały kilka dni - praca po nocy bo inaczej nie byłem w stanie (pracuję praktycznie cały dzień zamykając kilka projektów przed nowym rokiem - dodatkowo 3 miesięczne dziecko, któremu też trzeba poświęcić czas)! Nagrania dźwięku prowadziłem w garażu w samochodzie bo mam małe mieszkanie i każdy dźwięk było by słychać :-D Wyszło jak wyszło - szumy i inne dźwięki ale inaczej nie dałem rady. Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem więc postanowiłem nagrać filmik o Photo Station - wydawało mi się, że nie jest to może jakieś cudo (nie jest to może Virtual Machine ale porostu na tym się dobrze znam) ale z Photo Station korzysta gigantyczna liczba użytkowników i może im się to przydać. Praktycznie każdy z tego korzysta a nie znalazłem na żadnym polskim forum opisów funkcji które ja umieściłem. Na YT również nie ma wielu filmików o tych funkcjach. Znów wydawało mi się, że mam szansę na wygraną ale życie weryfikuje i daje kolejnego kopniaka. Lepiej kombinować niż uczciwie walczyć.

Pewnie ktoś za chwilę napisze, że wylewam żale - tak wylewam - komuś muszę... Boli, że fajny konkurs przeradza się w nieuczciwą walkę. Już drugi raz się naciąłem i już więcej raczej nie skorzystam. Dziękuje za interwencję adminów i próbę naprowadzenia go na właściwe ścieżki. Szkoda tylko, że w ogóle muszą to robić! Po mimo tego, że już teraz wiem że nie wygram życzę wszystkich Wesołych Świąt bez zgrzytów! Powodzenie dla xurc i kroma25 w walce o super nagrody :-)
Home: DS115j + 1x 1TB Seagate
Work: DS916+ + 3x 1TB WD + 1x 128GB SSD Sandisk

ODPOWIEDZ