Pobieranie plików bezposrednio na NAS

ODPOWIEDZ
adam5711112
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 04, 2020 11:39 am

Pobieranie plików bezposrednio na NAS

Post autor: adam5711112 »

Witam

nie znalazłem odpowiedzi na ponizsze pytania wiec zapytam może ktoś mi pomoże

1 W jaki sposób lub czy istnieje taka mozliwość aby obraz z kamery która ma wbudowana wlasna karte pamieci na ktorej zapisuje obraz oraz wlasna aplikacje sterująca kamerą po wykryciu ruchu i jest połączona z siecią wi-fi zapisywała rownież na Synology tak abym miał dostep do zapisanych plików z pozycji telefonu,komputera r

2 Czy jest mozliość aby pobierac pliki z internetu z serwisów hostingowych chodzi mi o te płatne : Turbobit.OxyCloud itd w aplikacji Download Station tak aby pobierały sie gdy nie ma mnie w domu np: Nie ma mnie w domu loguje sie z telefonu do panelu DSM otwieram Download Station i kopiuje linki do plików aby rozpoczeły sie pobierać na liscie pluginów w DS .Nie ma pluginów do ww serwisów.
Awatar użytkownika
mikhnal
Darth Vader
Posty: 2728
Rejestracja: pt gru 11, 2015 8:55 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pobieranie plików bezposrednio na NAS

Post autor: mikhnal »

Odpowiem na pierwsze pytanie: jeśli ta kamera może nagrywać/wysyłać pliki oprócz swojej karty SD również na serwer FTP (spotkałem się kiedyś z taką opcją) to po uruchomieniu FTP na Synku możesz wysyłać nagrania.
DS3018xs
DSM 7.2.1-69057 Update 4
32GB RAM 2x KSM24SED8/16ME DDR4 2400 CL17 ECC mod
6x 10TB WD Red WD100EFAX RAID5 btrfs
2x SNV3500-400G read/write SSD cache @ E10M20-T1 + 10GbE LAN
2x Noctua NF-A9 fan mod
RT6600ax + WRX560
SRM 1.3.1-9346 Update 9
stanley99
Zawsze On-Line
Posty: 429
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:22 am
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pobieranie plików bezposrednio na NAS

Post autor: stanley99 »

Odnośnie pytania drugiego: jedyne co znam, które potrafi "przekierować" pobieranie z przeglądarki na Synka (także na stronach gdzie trzeba wpisywać CAPTCHA, choć nie ze wszystkimi daje radę), jest plugin Synoloader do Firefoxa (i to starego, max FF56). Pisałem kiedyś w tym topicu:
viewtopic.php?f=46&t=1069
Nie wiem czy coś takiego/podobnego jest na telefon.

EDIT. Dla ścisłości: jest jeszcze wspomniany w powyższym topicu plugin Synology Download Manager dla Chrome i FF, ale nie potrafi ściągać po wpisaniu CAPTCHA. Przynajmniej gdy kiedyś próbowałem, nie wiem jak jest teraz. Niemniej dodatek także jest przeznaczony dla przeglądarek na komputer.
DS214play | DSM 6.2.4-2556 Update 5
RT2600ac
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.
ODPOWIEDZ