Re: Dodanie DS215j w innej sieci

Dobra to jutro zobacze. Jest jakas aplikacja przegladarki na synka? I mam problem. Chcialem zalogowac sie na telefonie w DS Video lecz po wpisaniu IP takiego jak pokazuje mi na pulpicie w serwerze, loginu i hasla pokazuje mi taka informacje: Niepowodzenie połączenia z DiskStation. Sprawdź połączenie sieciowe lub adres IP stacji DiskStation. To samo w aplikacji na TV. Nie moge sie zalogowac. Ktos wie czemu?

Jeśli podajesz adres IP w sieci lokalnej np. zaczynający się od 192. lub 10. to telefon musi być połączony do tego samej sieci wifi. Jeśli natomiast wpisywałeś publiczny adres IP, wtedy musisz mieć przekierowane porty na routerze.

Najprościej będzie jak skonfigurujesz QuickConnect ID, wtedy nie będziesz musiał się martwić o adres IP publiczny/prywatny.

Czy zmienia to różnie bywa. Zważywszy że adresacja ip4 jest na wyczerpaniu to mogą odmówić.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Administratorzy dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.

Serwery NAS:
Synology DS211j, DS1511+, RS2212RP+ DS1513+

"Zasłanianie się dysleksją, to jak chwalenie się małym fiu...."- by Pati
gg 2101676