USB Copy i przerwanie zadania

ODPOWIEDZ
LiVeD
Wtajemniczony
Posty: 199
Rejestracja: ndz cze 09, 2019 4:41 pm

USB Copy i przerwanie zadania

Post autor: LiVeD »

Witam, Panowie dzisiaj mi sie cos pokielbasilo z programem USB Copy, a mianowicie po wlozeniu USB - PENDRIVE, kopia rozpoczyna sie normalnie a po 3 minutach wyskakuje mi blad Niepowodzenie zadania - i wskazuje na plik, plik ten jest na serwerze i moge go otworzyc. Zrobilem format USB, Windows nie wykryl zadnych nieprawidlowosci. Macie jakas rade co z tym zrobic?

P.S.
Chcialem zrobic kopie fizycznie folderu z kopmutera podpinajac USB i predkosc kopiowania na USB 3.0 byla ok.2MB, jak wpialem inny dysk jest ok 45MB, czy jednak jest szansa ze to PENDRIVE jednak padl?

I jeszcze jedno, mialem aktualizacje DSM, po zrobieniu aktualizacji wskazalo ze jest jakis problem z USB Copy, naprawilem i robie kopie, na razie jest OK, ale czy to ze DSM nie byl aktualny moglo miec wplyw na USB Copy?
Przemuss
Godfather
Posty: 1305
Rejestracja: wt gru 15, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Re: USB Copy i przerwanie zadania

Post autor: Przemuss »

Możliwe że poprzedniej wersji DSM był jakiś problem który został naprawiony w nowej np w usłudze portów USB.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Administratorzy dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.

Serwery NAS:
Synology DS211j, DS1511+, RS2212RP+ DS1513+

"Zasłanianie się dysleksją, to jak chwalenie się małym fiu...."- by Pati
gg 2101676
LiVeD
Wtajemniczony
Posty: 199
Rejestracja: ndz cze 09, 2019 4:41 pm

Re: USB Copy i przerwanie zadania

Post autor: LiVeD »

Poki co dziala, jestem ciekaw czy tylko u mnie tak sie wykrzaczylo czy ktos z Was mial tez taki problem. Mam RS820+ i z tylu sa dwa wejscia USB, jedne wykorzystuje do robienia kopi na Pendrive, a drugie chcialbym wykorzystac do robienia kopii na dysku przenosnym i moje pytanie czy jesli podepne oba w tym samym czasie to kopia bedzie sie robila rownoczesnie?
ODPOWIEDZ