WordPress - dostęp zewnętrzny (The site is experiencing technical difficulties)

Witam,
DS218+ , DSM 6.2.2-4
Zainstalowałem z Paczki lokalnej WordPress podczas instalacji doinstalowało PHP 7.2 , MariaDB 10
założyłem domenę, zrobiłem dostęp zewnętrzny z pod web/wordpress - gdzie się zainstalowało
lokalnie wszystko działa po IP/wordpress - strona default
Wirtualny host - ustawiona domena , serwer wew HTTP: Apache 2.4 / PHP 7.2 wchodzę na stronę i mam taki komunikat " The site is experiencing technical difficulties."
w tamtym roku instalowałem Wordpress i nie miałem problemów - z dostępem do strony, teraz dla potrzeb zainstalowałem ponownie
Prośba o radę co zmienić i gdzie żeby zadziałało
pozdr.

Re: WordPress - dostęp zewnętrzny (The site is experiencing technical difficulties)

Tak, mam na myśli lokalny adres IP swojej sieci , tam wszystko działa ( edycja zmiany -ok) ,,,, wujek Google dużo daje propozycji np. zmiana wpisu w > wp-config.php / define( 'WP_DEBUG', false ); na define( 'WP_DEBUG', true ); ale to bardziej wywala błędy / nie sądziłem że to może tyle problemów zrobić, stronę mam testową jakąś od nich to co pierwsze z brzegu żeby sprawdzić czy wszystko ustawione dobrze w synology do zew dostępu i tu już poległem :)