Pliki w chmurze nie widoczne w FileStation.

ODPOWIEDZ
ZYXAK
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 26, 2018 5:10 pm

Pliki w chmurze nie widoczne w FileStation.

Post autor: ZYXAK »

Mam problem. Może ktoś pomoże?
Od lat korzystam z Cloud Station i wszystko było a od roku zaczął się problem (pewnie coś grzebałem wtedy). Sytuacja jest taka:

Mam zsynchronizowana foldery współdzielone dzięki Cloud Station na różnych komputerach. Jeśli utworzę plik na którymś komputerze to pojawi się on na wszystkich innych w odpowiednich folderach - tak jak powinno być. ALE... kiedy zajrzę przez FileStation lub FTP do folderu współdzielonego bezpośrednio na moim urządzeniu (dysku) to tych utworzonych na komputerach plików nie widać. Hmmm... Wiem że są bo synchronizacja działa, ale nie mam do nich dostępu przez internet na dysku. Niezależnie czy loguję się jako admin, czy użytkownik. Sprawdziłem wszystkie ustawienia dostępu, powinno być ok... ale nie jest. Co ciekawe pliki w folderach współdzielonych zsynchronizowane przed określoną datą są normalnie widoczne... tylko po tej dacie już nie są widoczne :(

Co z tym zrobić? Teoretycznie folder współdzielony służy tylko chmurze, więc na komputerach jest wszystko ok, ale czasem chcę mieć dostęp do plików nie przez Cloud Station i wtedy problem - nie mam jak! Kto ma jakiś pomysł?
ZYXAK
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 26, 2018 5:10 pm

Re: Pliki w chmurze nie widoczne w FileStation.

Post autor: ZYXAK »

Tak. Folder utworzony w FileStation i potem wrzucony tam plik przez FileStation synchronizuje się z wszystkimi komputerami. Jest oczywiście cały czas widoczny w FS...
ZYXAK
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 26, 2018 5:10 pm

Re: Pliki w chmurze nie widoczne w FileStation.

Post autor: ZYXAK »

Co ciekawe potem jak ten folder utworzony w FileStation skasowałem z komputera z poziomu CloudStation, to został usunięty, ale... jak wchodzę przez File Station to jest nadal...
Jednym słowem mam folder udostępniony i zsynchronizowany, w którym część zawartości
widzę tylko przez CloudStation, a inną część tylko przez File Station.

Dodam tylko że ten folder udostępniony właśnie co utworzyłem, więc ma standardowe ustawienia.
ODPOWIEDZ