DS File

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 11, 2015 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie

DS File

Post autor: krissos »

Wszystko na temat tej aplikacji
Krisp
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 18, 2016 2:39 pm

Re: DS File

Post autor: Krisp »

Dlaczego w iOS Safari nie można uploadować plików na WWW z DS File App z plików offline (można wyłącznie z NASa)?

Przedstawię to na przykładzie:
Wykorzystując wyłącznie iPhone, chciałbym na pewnej stronie WWW załadować plik (dokument Word), który otrzymałem emailem. Kroki które muszę wykonać to:
1) W aplikacji email zapisuję załącznik (plik .doc) do DS File do sekcji plików offline.
2) Otwieram Safari, wciskam upload na stronie www i Safari pyta z jakiej aplikacji ma wziąć plik - wybieram DS File.
3) Tu się pojawia problem, ponieważ:
a) DS File App wymaga zalogowania się do NASa, a przecież nie potrzebuję tego, bo mam plik zapisany lokalnie (w plikach offline),
b) wtedy też DS File nie umożliwia wybrania pliku offline, a wyłącznie z NASa,
c) co więcej - z NAS nie udało mi się załadować tego pliku przez Safari (być może dlatego, że to zbyt długa droga NAS > DS File App > Safari > WWW - czyli najpierw download na iPhone a potem upload z iPhone na WWW w jednej operacji, gdzie może wystąpić timeout na samej stronie WWW).

Czy to jest zrozumiałe? Jeśli tak, prosiłbym o info zwrotne lub zanotowanie jako feature request - próbowałem to zrobić i dostałem emailem pytania doszegóławiające, ale nie da się odpowiedzieć na ten email: Renata Krajewska <de_inquiries@synology.com>, bo komunikat zwrotny jest:
<hughhuang@synology.com> (expanded from <de_inquiries@synology.com>): unknown
user: "hughhuang"
Final-Recipient: rfc822; hughhuang@synology.com
Original-Recipient: rfc822;de_inquiries@synology.com
Action: failed
Status: 5.1.1
Diagnostic-Code: X-Postfix; unknown user: “hughhuang"
ODPOWIEDZ