[DS video] Do czego jest ta aplikacja?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michau
Wyrocznia
Posty: 1172
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:03 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

[DS video] Do czego jest ta aplikacja?

Post autor: michau »

Mamy możliwość zainstalowania Video Station. Wszystko fajnie super. Odpalamy Video Station przez przeglądarkę i możemy oglądać nasze wideo z napisami jak występują przy pliku. Na odtwarzaczu Roku instaluję aplikację do obsługi Video Station i co? Oglądam na TV wideo. Instaluję aplikację na smartfonie DS video i chcę obejrzeć jakieś wideo. Przeszukuję bibliotekę, wybieram plik, pyta mnie o napisy nawet, myślę super, wybieram literki do wideo, naciskam PLAY i co się dzieje odpala się zewnętrzna aplikacja w postaci odtwarzacza wideo na smartfonie. Możliwość oglądania jest ale pojawiają się ale. Po pierwsze brakuje mi napisów, które miałem wybrane a po drugie nie mam możliwości dokończenia oglądania na TV bo Video Station nie wykryje w którym momencie skończyłem oglądać.

DS video na urządzenia mobilne według mojej opinie jest tylko biblioteką a nie aplikacją która pozwoliłaby na oglądanie wideo.
NAS:
[ MASTER ] Synology DS1515+ | 16 GB RAM | DSM 7 | 5 x WD Red WD60EFRX Btrfs RAID 5
wlodekh
Wtajemniczony
Posty: 190
Rejestracja: śr sty 27, 2016 12:37 pm

Re: [DS video] Do czego jest ta aplikacja?

Post autor: wlodekh »

Jest również pilotem - nie wyobrażam sobie jak inaczej można zacząć odtwarzać film na TV, a jak się ma prywatne katalogi z filmami, do których dzieci nie mogą mieć dostępu (przemoc, nie żadne xxx) to jak żyć bez DS Video, jak żyć?
DS720+ | RAM Crucial 8GB DDR-2666 SODIMM | 2 x WD Red 6TB | Btrfs
Awatar użytkownika
thorgal
Amator
Posty: 35
Rejestracja: sob kwie 29, 2017 9:26 am

Re: [DS video] Do czego jest ta aplikacja?

Post autor: thorgal »

A ja odpalałem kiedyś dziecku bajki w domu na TV będąc 300km dalej zajefajna opcja tylko jako odtwarzacz trzeba wybrać TV
DS215j / DSM 7.2-64570 / 2x WD RED 2TB WD20EFRX ext4 (RAID 1) / 512MB RAM
DS720+ / DSM 7.2-64570 / 2 x Seagate IrionWolf ST4000VN008 Btrfs (RAID 1) / 18GB RAM
RT2600ac / SRM 1.3.1-9346 / 64GB Sandisk Ultra USB 3.0
VOODOO
Amator
Posty: 20
Rejestracja: czw mar 07, 2019 9:47 pm

Re: [DS video] Do czego jest ta aplikacja?

Post autor: VOODOO »

Tym sposobem odtwarzacza wybrać TV filmy 4K nie będą przycinały ?
ODPOWIEDZ