authenticator weryfikacja dwu etapowa problem

Logowanie do konta wykonywałem za pomocą hasła i kodu z aplikacji authenticator google. Działało bez zarzutu, ale teraz mam problem bo zgubiłem telefon. Niby rozwiązanie Synology podpowiada, w ten sposób, że klikam podczas logowania link "zagubiony telefon" i na powiązany adres email ma przyjść awaryjny kod . Mimo wielu prób i pojawienia się komunikatu o wysłaniu awaryjnego kodu, na email nie dociera żaden kod. Sprawdzałem w spamach i na innych skrzynkach pocztowych, i kodu brak. Czy ktoś z was ma jakiś inny pomysł do dostania się na konto administratora. Wgranie beckaut na nowym telefonie nie spowodowało, że w aplikacji authenticator możliwości generowania kodów.

Re: authenticator weryfikacja dwu etapowa problem

Instrukcja resetu ze strony Synology:

Poniższa metoda resetowania spowoduje zresetowanie poświadczeń logowania administratora i ustawień sieci do ustawień domyślnych.

1. Odszukaj przycisk RESET z tyłu serwera Synology NAS.

2. Użyj spinacza biurowego, aby delikatnie nacisnąć i przytrzymać przycisk RESET przez około 4 sekundy, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy, a następnie natychmiast zwolnij przycisk.

3. Uruchom program Synology Assistant i kliknij dwukrotnie pole zawierające serwer Synology NAS. Na stronie logowania wprowadź domyślną nazwę użytkownika admin i pozostaw pole hasło puste, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się. Możesz teraz ponownie skonfigurować hasło administratora i inne ustawienia konta, w tym resetowanie weryfikacji dwuetapowej.

authenticator weryfikacja dwu etapowa problem

Kolega @psmanek nie pisze bzdur na forum.
Przeczytaj dokładnie instrukcję, którą napisał, czytaj ze zrozumieniem komunikaty na ekranie, a gdy będziesz miał wątpliwości pytaj na forum.
A co do obawy o dane, to backup załatwia sprawę.
Nigdy nie wiesz kiedy może być potrzebny.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
DS916+ / 6.2.2-24922 /
DS112+ / 6.2.2-24922 /
RT1900ac / SRM 1.2.3-8017 /