DS CAM na Android TV

ODPOWIEDZ
majkel02
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 20, 2018 9:36 am

DS CAM na Android TV

Post autor: majkel02 »

Hej

Szukam informacji na temat działania DS Cam na Android Box TV ale większość tego co widzę jest sprzed roku czy dwóch i generalnie nie dokopałem się do potwierdzenia że będzie to działać na takim sprzęcie.

Mój Smart TV od Samsunga nawet nie znajduje takiej aplikacji więc zanim kupię taki sprzęt wolałbym się upewnić czy jest szansa że DS Cam na nim pójdzie.
Próbował ktoś?
Awatar użytkownika
SnejX
Uczeń Mistrza
Posty: 611
Rejestracja: czw mar 23, 2017 9:12 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: DS CAM na Android TV

Post autor: SnejX »

dodam tylko, że takie "nie dedykowane" aplikacje raczej wymagają podłączenia klawiatury/myszki żeby komfortowo z nich korzystać.

Ofc wiem, że piloty mają strzałki w czterech kierunkach, ale to masakryczne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 11, 2015 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie

Re: DS CAM na Android TV

Post autor: krissos »

Poszukaj DS Cam taką wersję, która będzie obsługiwana przez Twoje urządzenie (android wersja) Pobierz i zainstaluj z pendriva. powinno działać. Ja używam na TV Sony i jest ok. Jedyny problem to przy uruchomieniu nie ma w głównym menu tylko trzeba przez aplikację uruchomić.
majkel02
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 20, 2018 9:36 am

Re: DS CAM na Android TV

Post autor: majkel02 »

Ok,
dzięki chłopaki za pomoc. Przetestuję.
majkel02
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 20, 2018 9:36 am

Re: DS CAM na Android TV

Post autor: majkel02 »

Wracam jeszcze trochę do tematu bo muszę niedługo podjąć decyzję czy kupić TV z Androidem czy zwykły TV + Android Box.
Próbował ktoś instalować to na czymś takim - https://www.morele.net/savio-savio-tb-p ... 1-1687880/?
2451
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 04, 2018 7:48 pm

Re: DS CAM na Android TV

Post autor: 2451 »

Wspieranego przez Google AndroidTV ma jeszcze Ferguson w swoim boxie. Jest jeszcze Mecool KM9 również z AndroidTV ale bez certyfikacji Google.
ODPOWIEDZ