Zmiana nazwy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 11, 2015 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie

Zmiana nazwy

Post autor: krissos »

Może by warto zmienić albo dodać aktualną nazwę programu jak jest w najnowszym DSM - Synology Photos?
Awatar użytkownika
mikhnal
Darth Vader
Posty: 2728
Rejestracja: pt gru 11, 2015 8:55 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana nazwy

Post autor: mikhnal »

Dzięki za sugestię - mówisz i masz.
DS3018xs
DSM 7.2.1-69057 Update 4
32GB RAM 2x KSM24SED8/16ME DDR4 2400 CL17 ECC mod
6x 10TB WD Red WD100EFAX RAID5 btrfs
2x SNV3500-400G read/write SSD cache @ E10M20-T1 + 10GbE LAN
2x Noctua NF-A9 fan mod
RT6600ax + WRX560
SRM 1.3.1-9346 Update 9
Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 11, 2015 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Zmiana nazwy

Post autor: krissos »

Tak dziś przeglądałem DSM7 Demo bo się zastanawiam nad przejściem i najbardziej się obawiam właśnie programu do zdjęć, czy mi nie spierdzieli tego co stworzyłem na Photo Station :)
Hasashi
Amator
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 24, 2021 1:55 am

Re: Zmiana nazwy

Post autor: Hasashi »

krissos pisze:Tak dziś przeglądałem DSM7 Demo bo się zastanawiam nad przejściem i najbardziej się obawiam właśnie programu do zdjęć, czy mi nie spierdzieli tego co stworzyłem na Photo Station :)
No to jest ruletka. Korzystam od kilka dni z Synology DS1819+, korzystam z Synology photos, zainstalowałem na telefonie aplikacje od Synology [Photos Mobile] i zaczęło robić kopie zapasową zdjęć, ale jak widzę niektóre zdjęcia przesyła innych nie, tak samo z filmami nagranymi telefonem.
Musiałem anulować przesyłanie (przesłało z 2 tysiące zdjęć i będę próbował od nowa)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 11, 2015 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Zmiana nazwy

Post autor: krissos »

Hasashi pisze: ndz gru 26, 2021 4:26 pm
krissos pisze:Tak dziś przeglądałem DSM7 Demo bo się zastanawiam nad przejściem i najbardziej się obawiam właśnie programu do zdjęć, czy mi nie spierdzieli tego co stworzyłem na Photo Station :)
No to jest ruletka. Korzystam od kilka dni z Synology DS1819+, korzystam z Synology photos, zainstalowałem na telefonie aplikacje od Synology [Photos Mobile] i zaczęło robić kopie zapasową zdjęć, ale jak widzę niektóre zdjęcia przesyła innych nie, tak samo z filmami nagranymi telefonem.
Musiałem anulować przesyłanie (przesłało z 2 tysiące zdjęć i będę próbował od nowa)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jednak jeszcze trzeba poczekać. Kiedyś można było instalować w ciemno bo było wszystko dopracowane, a teraz robią jak konkurencja :oops:
ODPOWIEDZ