Re: Brak wyników wyszukiwania

Zoltar pisze:Link z Twojego pierwszego posta nie działa więc Twój drugi post w tym kontekście jest niezbyt zrozumiały
#SOA1 ;)

Artykuł traktuje o zamknięciu serwisu ExtraTorrent, który jak widać jest jednym z repozytoriów DownloadStation.
DS415Play | RS815 | DS218j | DS119j | DS115j

Zoltar pisze:Jednym ale jak rozumiem nie jedynym więc nadal nie rozumiem
No właśnie, też przyłączam się do nie rozumiejacych OCB. Odhaczyłem w ustawieniach ExtraTorrent i dalej nic nie wyszukuje. Może niech ktoś napisze konkretnie co trzeba zrobić, czy też nic nie da się (samemu) zrobić.

EDIT
OK, przeczytałem artykuł. Domniemuję zatem, że reszta wyszukiwarek widocznych w opcjach DownloadStation chyba też nie działa(ła) i gdy wyłączyli Extratorrent przestało działać w ogóle. No cóż, chyba faktycznie torrenty swoją świetność mają już za sobą.
DS214play | DSM 6.2-23739 Update 2
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.

Zgadza się. Sprawdziłem na szybkiego, już coś-tam wyszukuje. Widzę, że w opcjach zmieniła się lista wyszukiwarek, są teraz raptem 3. Z przedstawionych na obrazku przez @j0seph pozostała tylko BitSoup.
DS214play | DSM 6.2-23739 Update 2
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.