Dodawanie plików z serwera Rapidu.net

ODPOWIEDZ
mio3
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 31, 2016 11:39 pm

Dodawanie plików z serwera Rapidu.net

Post autor: mio3 »

Witam, gdy próbuje dodać link z serwera rapidu.net to nie pobiera mi tego pliku tulko jakiś mały pliczek, który za każdym razem gdy dodaje obojetnie jaki plik, to posiada po ściągnięciu tylko 15 kb. I to samo dzieje się gdy dodaje pliki przez aplikację na androida. Tak czy siak możliwe ze ja robie coś źle i może ktoś z Was posiada poradnik jak dodawać pliki z hostingowych serwerów(http)? :?: :| Zaznaczam że gdy dodaje plik z torrentów to wszystko jest ok ... ?
Pozdrawiam
djhp
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:22 pm
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Dodawanie plików z serwera Rapidu.net

Post autor: djhp »

mio3 pisze:... może ktoś z Was posiada poradnik jak dodawać pliki z hostingowych serwerów(http)?
Pobieranie w Download Station plików z serwerów hostingowych jest możliwe tylko wtedy, gdy serwer jest na liście:
Download Station -> Ustawienia -> Udostępnianie plików
(oczywiście zawsze można dodać nowy, plik ma postać "serwer.host").
Niestety nie wiem i nigdy nie wnikałem, jak się konstruuje takie pliki, ale jak poszukasz na sieci to na pewno coś znajdziesz.
Dla rapidu.net mi się nie udało znaleźć. Niestety często też Download Station może korzystać tylko z kont premium danego serwera (więc pomomo tego, że będziesz go miał na liście nie ściągniesz nic - albo tak jak ściągałeś dla rapidu.net - jeśli nie zalogujesz się do konta premium).

Pewnym rozwiązaniem jest użycie alternatywnego programu do ściągania - JDownloader - opis instalacji umieściłem w oddzielnym temacie
viewtopic.php?f=11&t=177

Może Ci się przyda ;)
Awatar użytkownika
cezbar
Amator
Posty: 23
Rejestracja: pt sty 22, 2016 9:06 pm

Re: Dodawanie plików z serwera Rapidu.net

Post autor: cezbar »

Można to zrobić trikiem ... i działa.
Zaczynamy ściąganie na PC. Ja to robię w firefoxie. Jak rozpocznie się pobieranie pliku, klikamy na podgląd ściągania i prawym klawiszem myszy kopiujemy adres źródłowy pliku. Następnie zatrzymujemy ściąganie pliku w firefoxie. Przechodzimy do naszego Download Station na Synku i klikamy na ikonkę kuli ziemskiej z plusikiem, czyli "utwórz zadanie pobierania przez adres URL" wklejamy nasz uprzednio skopiowany link i wciskamy ENTER. Od tego momentu ściąganiem zajmuje się "synek" a my możemy sobie spokojnie wyłączyć kompa. Sprawdzone, działa 100%. Powodzenia w zasysaniu.
DS 214 + pakiet ochronny Colt Walker cal .44 i inne strzeladła
ODPOWIEDZ