Automatyczne dodawanie linków do Download Station z Windows

Witam wszystkich.
Mam wrażenie, że jakieś 2 lata temu jak kupiłem DS414 to miałem możliwość jednym kliknięciem w link torrenta lub podobny albo nawet pobrany link na pulpit klik-klik i otwierał się chrome z download station. Może to już skleroza i złudzenia :) Czy jest to możliwe? Bo coś nie mogę znaleźć info na ten temat. Wiem że można dodać Kopiuj/Wklej, przeciągnąć mychą do okienka. Ale fajnie czasem móc kliknąć i poszło na NASa. Ktoś coś wie? Pozdrawiam!
P.S. Jest jakieś rozszerzenie do Chrome, ale nie Synology i jakoś nie ufam temu dodatkowi....

Re: Automatyczne dodawanie linków do Download Station z Windows

SnejX pisze:
pn lip 23, 2018 6:59 pm
A jakiś dodatek dla Firefoxa?
Jak w ogóle macie to rozwiązane? Szukam czegoś takiego, że z poziomu przeglądarki, ew. copy/paste wklejam linki do "okienka" a Download Station już to sobie zabierze i obsłuży.
Od dawna z powodzeniem używam Synoloader.Pozwala ściągać nawet ze stron typu Catshare czy Fileshark po przejściu captchy i naciśnięciu przycisku pobierania. Niestety nie współpracuje z nowym Firefoxem, dlatego specjalnie mam "równolegle" zainstalowany FF56, patrz topic tutaj:
viewtopic.php?f=46&t=1069
DS214play | DSM 6.2-23739 Update 2
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.