Re: Nie działa pobieranie klipów muzycznych z YT

psmanek pisze:
sob mar 30, 2019 8:59 pm
Tylko bez takich. Jeśli lubisz gówno, które nazywa się jDownloader2 to twoja sprawa.
Mam nadzieję, że moderacja się ustosunkuje.
To nie są eksperymenty. Chcę ściągnąć plik z YT, to po prostu klikam i go ściągam.
Okej, brawo Ty, o Jaśnie Wszechwiedzący i w sobie to trzymający.
DS214play | DSM 6.2-23739 Update 2
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.

@stanley99

Po prostu nie potrafię szanować programu, który służy do szeroko rozumianego piractwa. Napisałem Ci rozwiązanie. Korzystanie z Google aż tak boli? Czy kliknięcie pierwszego, drugiego wyniku wyszukiwania jest aż tak problematyczne?

Piszesz, że nie chcesz testować czy też instalować czegoś, a jednak jDownloader2 zainstalowałeś :lol: Zobacz ile czasu straciłeś, aby napisać tego posta, poczekać na odpowiedź itd. A wystarczyło samemu z 5 sekund poszukać odpowiedzi w Google 8-)

Jedyne co istotnego wniosłeś do tematu, to to, że ktoś, np. ja dowiedział się, że Download Station nie potrafi już pobierać plików z YT. Za co Ci dziękuję.

Polska mistrzem polski.

stanley99 pisze:
sob mar 30, 2019 8:28 pm
... i tak ściągnąć i odpalić ichni "pobieracz". Który o ile pamietam raz coś chyba pobrał, potem się wykrzaczył. Dlatego jeśli już instalować, to uważam coś sprawdzonego ...

Pobieracz wywalał się w czasach, kiedy pracował w technologii java. Od kiedy jest jako .exe nie ma z nim żadnego problemu więc nie siej defetyzmu, że coś Ci w czasach Internetu łupanego nie działało. Ten mały programik w zupełności do wszystkiego wystarcza.
DS3018xs
DSM 6.2.2-24922 Update 1
16GB RAM DDR4 2400 CL17 ECC
6x WD Red 6TB RAID 5 btrfs
2x Samsung SM961 512GB M.2 read/write SSD cache @ M2D18
2x SilverStone FW91 fan mod
APC Back USP ES 700G
RT2600ac + MR2200ac
SRM 1.2.2-7915

@psmanek. Nie wiem co Ty chcesz mi udowodnić. Prosiłem o konkretne, SPRAWDZONE narzędzie, a nie testowanie czego popadnie z Google. Czy to tak dużo? Nie znasz, nie wiesz, albo wiesz i nie chcesz się podzielić - Twoja sprawa. Obejdzie się. Dziękuję, już nie potrzebuję.
Co do jDownloadera: Twoja opinia w sprawie możliwości używania tego programu do piractwa mnie nie interesuje i nie jest przedmiotem tego topicu. Powiem tak: młotkiem można wbijać gwoździe, młotkiem można też zabić. Co do reszty wywodu nie bardzo rozumiem - jDownloadera zainstalowałem dosyć dawno, jak widać wzmianka o nim była tu ponad 2 m-ce temu. Przetestowałem wtedy czy robi to co chciałem - robi. Przy okazji pobrałem conieco testowo z innych witryn, dla Twojej informacji dodam, że nie pirackich. Byłem też trochę ciekaw narzędzia, bo coś-tam o nim słyszałem, ale pobieranie plików nie jest mottem mojego życia, a dotychczas zwykle wystarczało mi narzędzie od Synology. Nie informowałem wtedy o "postępach" sprawy na forum - raz, że nie ma obowiązku, dwa, że zapomniałem ;) Tyle w sprawie jD.

Jeszcze mała uwaga:
psmanek pisze:
sob mar 30, 2019 9:06 pm
Download Station nie potrafi już pobierać plików z YT.
Nie potrafi, ale nie wszystkie, tzn. część potrafi ;) Z moich pobieżnych podkreślam obserwacji wygląda, że problem dotyczy klipów muzycznych. Chociaż być może także innych, może oznaczonych przez YT jakimś specjalnym "znacznikiem" (gdybam), może mającym związek z prawami autorskimi, itp.
Przykładowo ten plik można pobrać (i przypuszczam wszystkie z tego kanału):
https://www.youtube.com/watch?v=cMDghS8pYWY
a np. ten nie:
https://www.youtube.com/watch?v=o-CQEW4BXB8
mikhnal pisze:
sob mar 30, 2019 10:03 pm
Pobieracz wywalał się w czasach, kiedy pracował w technologii java. Od kiedy jest jako .exe nie ma z nim żadnego problemu więc nie siej defetyzmu, że coś Ci w czasach Internetu łupanego nie działało. Ten mały programik w zupełności do wszystkiego wystarcza.
@mikhnal, stwierdzam tylko fakt, który miał u mnie miejsce. Gdyby ten "pobieraczek" działał OK, to by działał i już. Jednak były jakieś problemy. Może w wolnej chwili jeszcze raz się przyjrzę, skoro polecasz.

Okej, z mojej strony temat "alternatywnych" narzędzi do pobierania z YT uważam za zakończony. Dziękuję za wszystkie sugestie, włącznie z dodaniem Google do ulubionych ;)
Swoją drogą zastanawiam się, czy zgłosić problem DS do Synology?
DS214play | DSM 6.2-23739 Update 2
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.

Podpinam się pod temat...

Stawiam następujące pytanie: Dlaczego po kilku aktualizacjach Download Station - nie można pobierać klipów z YT. Nie chodzi o jakieś udziwnione rzeczy, do których nie mam praw. nie mogę niczego pobrać - nawet ze swojego kanału. W jaką stronę zmierza DS? Jakie ma przed sobą perspektywy, skoro pobiera coraz mniej. Dlaczego tak się dzieje? Zastrzegam też, że nie chodzi mi o jakieś dodatki do przeglądarki - chciałbym bazować na produkcie sprawdzonym i dobrym, bez zaśmiecania systemu.

@Mikhnal - z tego co pamiętam, to trochę przykładasz swój palec do tego modułu. Masz jakąś wiedzę na ten temat?
RT2600ac / SRM 1.1.6-6931 Update 3
DS918+ / DSM 6.2.1-23824 Update 6 / 4x WDRed 3TB RAID5 / 8GB
APC Back-UPS ES 700G
--
U klientów kilkadziesiąt sztuk: RS2418+ / DS1618+ / RS818+ / DS218+ / RS217 / DS916+ / RS815+ / RS214 / DS412 / RS810+ etc