Koniec powiadomień z DSM przez Gmail ?

ODPOWIEDZ
stanley99
Zawsze On-Line
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:22 am
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Koniec powiadomień z DSM przez Gmail ?

Post autor: stanley99 »

Witam

Przedwczoraj dostałem takiego oto maila adresowanego od „Deweloperzy aplikacji Google” :

Cześć,

od 8 lipca 2020 r. Twoje dane z Gmaila nie będą już dostępne dla tej aplikacji:
Synology Personal Notification
Bezpieczeństwo naszych narzędzi i usług zawsze jest dla Google priorytetem. Aby lepiej chronić użytkowników Gmaila, w ubiegłym roku zmieniliśmy zasady dotyczące danych użytkownika.
Aplikacje wskazane powyżej nie przeszły pomyślnie obowiązkowego procesu weryfikacji i dlatego od 8 lipca 2020 r. nie będą już miały dostępu do danych z Gmaila.
Bez dostępu do tych danych wymieniona aplikacja może działać nieprawidłowo. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z jej deweloperem.
Możesz też skorzystać z narzędzia Sprawdzanie zabezpieczeń, które pozwala wyświetlać i usuwać aplikacje z dostępem do Twojego konta Google, a także nimi zarządzać.

Pozdrawiamy
Zespół kont Google


???
DS214play | DSM 6.2.4-2556 Update 5
RT2600ac
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.
stanley99
Zawsze On-Line
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:22 am
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Koniec powiadomień z DSM przez Gmail ?

Post autor: stanley99 »

Nieraz nie pamiętam co było 2-3 dni temu, a co dopiero rok... ;-) Ale nie przypominam sobie, żebym wtedy cokolwiek zmieniał, w tzw. międzyczasie również.
Mam skonfigurowane tak jak na pierwszym obrazku w artykule. W osobistych (drugi obrazek) w ogóle nic nie ustawiałem.

Domniemywam, że nie ma czym się przejmować? Zresztą za 2 dni się przekonam ;-)
DS214play | DSM 6.2.4-2556 Update 5
RT2600ac
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.
ODPOWIEDZ