Nie jesteś autoryzowany do używania tej usługi - pomocy

ODPOWIEDZ
Obierek
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 20, 2017 7:12 pm

Nie jesteś autoryzowany do używania tej usługi - pomocy

Post autor: Obierek »

Witam wszystkich.
Jestem szczęśliwym posiadaczem DS115j od kilku dni i do tej pory wszystko było super aż tu nagle…
Nie mogę się zalogować ponieważ wyskakuje mi komunikat „Nie jesteś autoryzowany do używania tej usługi”

Bardzo Was proszę o pomoc.

Stworzyłem kilku użytkowników i z ich kont mogę się logować bez problemu z tego samego komputera przez QuickConect.
Ze swojego głównego konta gdzie nadałem uprawnienia administratora już nie. Za każdym razem wyskakuje powyższy komunikat. Próbowałem zalogować się z komórki i raz mi się udało lecz po chwili zostałem wylogowany i problem występuje nadal.

Konto admin wyłączyłem więc nie mogę z niego korzystać – to chyba był błąd laika.

Już nie mam pomysłu jak to rozwiązać. Co prawda mogę usunąć wszystko i sformatować urządzenie bo nie mam tam jeszcze nic ważnego ale wolałbym ten problem rozwiązać inaczej bo obawiam się, że w przyszłości jak już będę miał tam jakieś ważne dane i sytuacja się powtórzy to stracę wszystko.
Pomocy.
Obierek
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 20, 2017 7:12 pm

Re: Nie jesteś autoryzowany do używania tej usługi - pomocy

Post autor: Obierek »

Zadziałało. Dziękuję. Chyba po resecie za wcześnie chciałem się zalogować. Dzięki bardzo.
ODPOWIEDZ