Sprzedam RS812+ wraz z NOWYMI szynami.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BWaliszewski
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: pt gru 18, 2015 2:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Sprzedam RS812+ wraz z NOWYMI szynami.

Post autor: BWaliszewski »

Chciałbym zaoferować swój własny serwer RS812+. Nie był katowany - pracował w warunkach komfortowych temperaturowo. Nigdy nie było z nim żadnych problemów, niechcianych restartów, wyłączeń. Cały czas chroniony jest UPS'em z listy zgodności [przy braku prądu był ładnie wyłączany]. W środku ma dyski WD RED 3TB [nie są objęte moją ofertą].

Co robił mój serwer? Zajmował się głównie multimediami, DS Video, DS Audio, Bluetooth... etc. Do tego chmura, www, backup komputerów, telefonów oraz testy aplikacji dla klientów... czyli normalne użytkowanie.

Mechanicznie wygląda jakbym go właśnie z opakowania wyjął... przenoszony był TYLKO RAZ. Żadnych urazów, uderzeń, rys. Zaryzykuje stwierdzenie, że wygląda idealnie - choć wiem, ze ma to drugorzędne znaczenie.

Dlaczego sprzedaje? Bo się przeprowadzam i w nowym mieszkaniu nie będzie już miejsca na RACK. To jedyny powód.

Gdyby ktoś chciał go zobaczyć [cały czas pracuje], to zachęcam do kontaktu.

Jak napisałem wcześniej - w komplecie daję jeszcze NOWE szyny montażowe.

Gdyby ktoś potrzebował pomocy w montażu oraz konfiguracji tego serwera - to nie ma problemu, również w cenie oferuję pomoc... dajmy na to na 3 miesiące od daty zakupu.

Cena za wszystko: 2000zł

Kto da więcej / kto da mniej?
Obiecuję, że odpowiem na każdą ofertę i propozycję cenową - a więc czekam na wasze propozycje.

EDIT: Zapomniałem dodać, że w serwerze jest 2GB pamięci RAM
EDIT 2017-05-05: Byłbym zapomniał, a tak nie przystoi przecie! Toż to zniżkę zaplanowałem dla stałych bywalców miejsca tego najzacniejszego na świecie. Niechaj będzie 100 złociszy - niech każdego cieszy oszczędność domowej skarbnicy! 100zł to kolacya mniey wystawna dla Ciebie i kogoś towarzyszącego. 100zł to wyjście do kina z dzieckiem [w tym naczosy i sos]. 100 złociszy to wreszcie 1 dobra płyta CD, lub 3/4 płyty analogowej! 100 złoty zyskujesz, jeśli rad dobrych na forum dajesz, bądź o nie dopytujesz!
RT6600ax / SRM 1.3.1-9346 Update 8
DS918+ / DSM 7.2.1-69057 Update 3 / 4x WDRed 3TB RAID5 / 8GB
APC Back-UPS ES 700G
Awatar użytkownika
BWaliszewski
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: pt gru 18, 2015 2:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sprzedam RS812+ wraz z NOWYMI szynami.

Post autor: BWaliszewski »

Robi się cieplej - ceny spadają. Obniżam dla forumowiczów cenę do 1800zł - ale jeśli ktoś chciałby go kupić w innej cenie [niższej lub wyższej ;-)], to zapraszam do dyskusji. Najchętniej przez forum, choć najszybciej odpowiadam posługując się adresem emaliowanym: bartosz.waliszewski@wp.pl
RT6600ax / SRM 1.3.1-9346 Update 8
DS918+ / DSM 7.2.1-69057 Update 3 / 4x WDRed 3TB RAID5 / 8GB
APC Back-UPS ES 700G
Awatar użytkownika
BWaliszewski
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: pt gru 18, 2015 2:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sprzedam RS812+ wraz z NOWYMI szynami.

Post autor: BWaliszewski »

Witam wszystkich serdecznie!

Jak już zapewne niektórzy zauważyli - serwer wystawiłem od 1zł na Allegro. Chciałbym osiągnąć przyzwoity pułap cenowy - ale moje stanowisko cenowe staje się coraz bardziej... do negocjacji ;-) Zapraszam wszystkich zainteresowanych do rozmów - tradycyjnie najszybciej odpowiadam na @ [bartosz.waliszewski@wp.pl] oraz na forum.

Tradycyjnie cena dla forumowiczów zawsze będzie atrakcyjniejsza niż dla nieforumowicza ;-)

Zapraszam!
RT6600ax / SRM 1.3.1-9346 Update 8
DS918+ / DSM 7.2.1-69057 Update 3 / 4x WDRed 3TB RAID5 / 8GB
APC Back-UPS ES 700G
Awatar użytkownika
BWaliszewski
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: pt gru 18, 2015 2:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sprzedam RS812+ wraz z NOWYMI szynami.

Post autor: BWaliszewski »

Witam wszystkich PONOWNIE,

Wczoraj sprzedałem swój serwer na Allegro za kwotę 1176zł - niby mniej niż zamierzałem, ale to rynek reguluje ceny :-) Wiem też, że w aukcji udział wzięło kilka osób z forum - wszystkim bardzo dziękuję za zainteresowanie, pytania, dyskusje i udział w licytacji.

Mam wrażenie, że sprzęt do którego miałem OGROMNY sentyment i sporo dla mnie przepracował - pójdzie w dobre ręce.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,
Bartek Waliszewski
RT6600ax / SRM 1.3.1-9346 Update 8
DS918+ / DSM 7.2.1-69057 Update 3 / 4x WDRed 3TB RAID5 / 8GB
APC Back-UPS ES 700G
ODPOWIEDZ