Forum - uwagi, propozycje

ODPOWIEDZ
stanley99
Zawsze On-Line
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:22 am
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Forum - uwagi, propozycje

Post autor: stanley99 »

Witam

Pierwsza propozycja: ponieważ nie ma odpowiedniego działu/topicu, zatem uwagi, propozycje, itp. odnośnie forum proponuję umieszczać tutaj.

Druga: w profilu użytkownika dodać pola umożliwiające wpisanie modelu NAS, wersji firmware. Tak było kiedyś na "starym" forum. Dzięki temu nie trzeba się będzie dopytywać "a jaki masz sprzęt, wersję DSM?", itp. Tymczasem wykorzystałem do tego pole "Lokalizacja", jednak lepiej, gdyby się nazywało tak jak trzeba.

Pozdrawiam
DS214play | DSM 6.2.4-2556 Update 5
RT2600ac
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.
Awatar użytkownika
Zoltar
Stały Bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: pomorskie

Re: Forum - uwagi, propozycje

Post autor: Zoltar »

Widać że jak Stanley99 pojawił się na forum to od razu bardzo aktywnie :)
Awatar użytkownika
mikhnal
Darth Vader
Posty: 2728
Rejestracja: pt gru 11, 2015 8:55 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forum - uwagi, propozycje

Post autor: mikhnal »

stanley99 pisze:... w profilu użytkownika dodać pola umożliwiające wpisanie modelu NAS, wersji firmware. Tak było kiedyś na "starym" forum. Dzięki temu nie trzeba się będzie dopytywać "a jaki masz sprzęt, wersję DSM?", itp. Tymczasem wykorzystałem do tego pole "Lokalizacja", jednak lepiej, gdyby się nazywało tak jak trzeba.
Równie dobrze można wykorzystać podpis, tak jak jest u mnie.
O dodatkowe pola nie mogę się doprosić administracji forum i jest to raczej awykonalne.
DS3018xs
DSM 7.2.1-69057 Update 4
32GB RAM 2x KSM24SED8/16ME DDR4 2400 CL17 ECC mod
6x 10TB WD Red WD100EFAX RAID5 btrfs
2x SNV3500-400G read/write SSD cache @ E10M20-T1 + 10GbE LAN
2x Noctua NF-A9 fan mod
RT6600ax + WRX560
SRM 1.3.1-9346 Update 9
Awatar użytkownika
WILU
Uczeń Mistrza
Posty: 732
Rejestracja: śr gru 30, 2015 10:58 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Forum - uwagi, propozycje

Post autor: WILU »

mikhnal pisze: O dodatkowe pola nie mogę się doprosić administracji forum i jest to raczej awykonalne.
trzeba zmienić admina znaczy się :mrgreen:

a tak na poważnie, przydałby się ktoś taki z uprawnieniami admina kto regularnie monitoruje to forum i tego typu błahostki jest w stanie zrobić od ręki...
RS3617XS+ | RS815+ | RS214 | RX415 | DS1817+ | DS415+ | DS1010+ | DS216j | DS215j | DX213
>> Udzielam pomocy TYLKO I WYŁĄCZNIE na forum <<
stanley99
Zawsze On-Line
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:22 am
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Forum - uwagi, propozycje

Post autor: stanley99 »

mikhnal pisze:Równie dobrze można wykorzystać podpis, tak jak jest u mnie.
O dodatkowe pola nie mogę się doprosić administracji forum i jest to raczej awykonalne.
Na tutejszym "starym-nowym" forum jestem dopiero od paru dni, nie znam jeszcze obecnych "układów". Myślałem, że dodanie tych pól, czy w ogóle jakieś drobne zmiany, ulepszenia to pikuś. Byłby uważam większy porządek: dane o sprzęcie w profilu (tak jak było kiedyś), a podpis w podpisie (różne sentencje, itp.) Ale skoro jest problem, trudno. Topic właściwie do zamknięcia... :(
W takim razie info o modelu NAS i wersji DSM też umieściłem w podpisie. Dobrze gdyby stało się to regułą. Jak już wspominałem, byłoby od razu jasne "kto co ma".
Pozdrawiam.
DS214play | DSM 6.2.4-2556 Update 5
RT2600ac
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda tylko, że jest to wieko od trumny.
Awatar użytkownika
krissos
Stały Bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 11, 2015 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Forum - uwagi, propozycje

Post autor: krissos »

mikhnal pisze:Równie dobrze można wykorzystać podpis, tak jak jest u mnie.
O dodatkowe pola nie mogę się doprosić administracji forum i jest to raczej awykonalne.
Może czas postawić jakieś warunki? Skoro masz tu zarządzać i prowadzić to forum, to nie może być tak że się o coś prosi, Ty się prosisz dalej i tak w nieskończoność. Skoro nie mają czasu zajmować się tym forum, to niech Ci dadzą takie możliwości, chyba że Ci nie ufają to niech dadzą innego admina któremu będą ufać. Robi się to trochę męczące, nie tyko dla Ciebie ale też dla użytkowników.
ODPOWIEDZ