Hejka powitanka

ODPOWIEDZ
klimaw
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 13, 2018 1:38 pm

Hejka powitanka

Post autor: klimaw »

Witam wszystkich forumowiczów. :roll:
Zajrzałem tu ponieważ zabieram się za założenie monitoringu u mnie w domu, na działce, a ponieważ posiadam od chyba 8 lat DS211j i działa bez problemu pierwszym wyborem był Synology. Generalnie już dużo sobie poczytałem i mam jakiś tam plan. W pierwszej kolejności poleci wymiana DS211j na RS816. Switche POE też mam wybrane. Lekko niewiedza jest w przypadku kamer, choć wstępnie jestem zdecydowany na Hikvision, ale mnogość tego sprzętu mnie przytłacza, nawet tej jednej firmy. Nauka przede mną, a szczególnie ta dotycząca podsieci, konfiguracji, połączenia do neta itp.
No i to tak tyle w skrócie.
Pozdrówka dla wszystkich "synolodżaków". :D
Awatar użytkownika
WILU
Uczeń Mistrza
Posty: 732
Rejestracja: śr gru 30, 2015 10:58 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Hejka powitanka

Post autor: WILU »

witaj na forum :)
RS3617XS+ | RS815+ | RS214 | RX415 | DS1817+ | DS415+ | DS1010+ | DS216j | DS215j | DX213
>> Udzielam pomocy TYLKO I WYŁĄCZNIE na forum <<
Pinki
Trochę Wie
Posty: 101
Rejestracja: sob sty 02, 2016 2:06 am
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: RE: Hejka powitanka

Post autor: Pinki »

klimaw pisze:Witam wszystkich forumowiczów. :roll:
Zajrzałem tu ponieważ zabieram się za założenie monitoringu u mnie w domu, na działce, a ponieważ posiadam od chyba 8 lat DS211j i działa bez problemu pierwszym wyborem był Synology. Generalnie już dużo sobie poczytałem i mam jakiś tam plan. W pierwszej kolejności poleci wymiana DS211j na RS816. Switche POE też mam wybrane. Lekko niewiedza jest w przypadku kamer, choć wstępnie jestem zdecydowany na Hikvision, ale mnogość tego sprzętu mnie przytłacza, nawet tej jednej firmy. Nauka przede mną, a szczególnie ta dotycząca podsieci, konfiguracji, połączenia do neta itp.
No i to tak tyle w skrócie.
Pozdrówka dla wszystkich "synolodżaków". :D
A ile tych kamer? Ja do 16 kamer polecam jednak rejestrator Hikvision ze switchem POE, ale napisz coś więcej bo tak to trudno coś doradzić :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
klimaw
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 13, 2018 1:38 pm

Re: RE: Hejka powitanka

Post autor: klimaw »

Pinki pisze: A ile tych kamer? Ja do 16 kamer polecam jednak rejestrator Hikvision ze switchem POE, ale napisz coś więcej bo tak to trudno coś doradzić :)
Kamer będzie pewnie do 16, ale na synku trzymam jeszcze kupę innych danych i dwa dyski będą do monitoringu, a dwa dla danych (po dwa w RAID 1).
maggieod
Amator
Posty: 49
Rejestracja: pt gru 30, 2016 10:35 am
Lokalizacja: Dusseldorf

Re: Hejka powitanka

Post autor: maggieod »

Monitoring fajna sprawa.. niedługo będzie webinar o monitoringu i funkcjach. Tutaj link do poprzedniego w razie czego: https://www.youtube.com/watch?v=D7T4U1zORaM&t=325s
"I'd take a NERF bullet for you.."
ODPOWIEDZ