Universal Search

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zoltar
Stały Bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pt gru 18, 2015 12:19 pm
Lokalizacja: pomorskie

Universal Search

Post autor: Zoltar »

Help do Universal Search jest dosyć lakoniczny w tym zakresie więc mam prośbę abyście mnie upewnili, że dobrze myślę - indeksacja w Universal Search ma się nijak do indeksacji multimediów w Panelu Sterowania?
A jeśli tak to co tracę jeśli usunę wszystkie indeksowane foldery w ustawieniach Universal search? Przyznam, że nie korzystam z tego narzędzia a ostatnio włączyło się jego indeksowanie, co bardzo obciążyło mi NASa (DS216). Skończyło się to, że indeksacja dodatkowo spowolniła backupowanie (na DS216j), które do tej pory trwało ok 2h a teraz trwa już 13 godzin, do tego nałożyło się jeszcze backupowanie w drugą stronę (z DS216j na DS216) co pewnie też ma wpływ na wydajność backupu.
Pomyślałem więc, że skoro nie korzystam z Universal Search to usunę z jego konfiguracji wszystkie foldery i nie będzie indeksacja w ogóle działać, jak rozumiem nie wpłynie to w żaden sposób na indeksację multimediów?
wlodekh
Wtajemniczony
Posty: 191
Rejestracja: śr sty 27, 2016 12:37 pm

Re: Universal Search

Post autor: wlodekh »

Będzie raczej tak jak myślisz - ja w ogóle nie używam Universal Search (nie mam tam dodanego żadnego folderu), a multimedia są normalnie zindeksowane.
DS720+ | RAM Crucial 8GB DDR-2666 SODIMM | 2 x WD Red 6TB | Btrfs
ODPOWIEDZ