Licencja do kamer

ODPOWIEDZ
jacek1008
Stały Bywalec
Posty: 259
Rejestracja: sob mar 05, 2016 3:18 pm

Licencja do kamer

Post autor: jacek1008 »

Mam pytanie.
Jak wygląda sprawa licencji a dokładniej pytając przeniesienia tej licencji z jednego na inny serwer?
Na przykład-1: pierwszy użytkownik monitoringu wpisuje do serwera kod licencji, następnie sprzedaje tą licencję innej osobie , która to po wpisaniu tej licencji na swój serwer otrzymuje informację, że kod ten już został użyty w innym serwerze i został zablokowany ze względu na wielokrotne użycie tego kodu. Kod z tego pierwszego serwera nie został usunięty, a sam serwer sprzedany i nie ma do niego dostępu.
Jak ten końcowy użytkownik/właściciel ma teraz postępować by mógł używać tej licencji?
Oczywiście numer licencji jest kompletny wraz z kartą licencji oraz okładką.

Z tego co gdzieś przeczytałem to w takim przypadku po zwróceniu się do Synology, otrzymuje się pytanie by podać numer seryjny z tego pierwszego serwera. Tylko nie ma do niego dostępu, nie wiadomo gdzie i który to był.
Jak wygląda postępowanie w takim przypadku?
Pinki
Trochę Wie
Posty: 101
Rejestracja: sob sty 02, 2016 2:06 am
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Licencja do kamer

Post autor: Pinki »

Napisz do pomocy technicznej. Zrob fote, opisz problem. Po kilku dniach temay Ci zalatwia.
jacek1008
Stały Bywalec
Posty: 259
Rejestracja: sob mar 05, 2016 3:18 pm

Re: Licencja do kamer

Post autor: jacek1008 »

Rozumiem, myślałem, że ktoś się już spotkał z takim problemem.
Pinki
Trochę Wie
Posty: 101
Rejestracja: sob sty 02, 2016 2:06 am
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Licencja do kamer

Post autor: Pinki »

Niestety mają to u siebie zablokowane i bez ich pomocy się nie obejdzie. Inaczej jak by był dostęp do starego synka.
ODPOWIEDZ