file station brak folderu video

ODPOWIEDZ
scotti
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 25, 2017 1:09 pm

file station brak folderu video

Post autor: scotti »

witam
tak jak w temacie w f.station folder "video" jest niewidoczny nie mogę przeglądać mojego video na poziomie f.station.
a gdy otworze w przeglądarce aplikacje video station to całe video się wyświetla.w DiscStation - :folderach współdzielonych: folder ten istnieje
prosze o pomoc.
scotti
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 25, 2017 1:09 pm

Re: file station brak folderu video

Post autor: scotti »

sprawdzałem
mam pełne uprawnienia
co ciekawe z pozycji komputera podczas mapowania folderów - folder :video" jako jedyny wymaga podania loginu i hasła które wpisując jest nieprawidłowe
wcześniej przecież wrzucałem kolejne video i było wszystko ok
w uprawnieniach tego folderu z pozycji "folder współdzielony" wszystko jest odznaczone jak trzeba
malymiki
Amator
Posty: 58
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 3:56 pm

Re: file station brak folderu video

Post autor: malymiki »

a jak z innymi użytkownikami, spróbuj czy inni użytkownicy też mają ten sam problem
DS 213j
scotti
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 25, 2017 1:09 pm

Re: file station brak folderu video

Post autor: scotti »

witam
każdy użytkownik włącznie z adminem widzi to samo
istnieje jescze mozliwość ze kiedys resetowałem stacje i zmieniłem swoją nazwe i hasło jako administrator .
możliwe jest , że folder "video" był przydzielony wyłącznie do tamtego uzytkownika czyli mnie a gdy go usunąłem teraz go nie widze gdy się zaloguje
Awatar użytkownika
BWaliszewski
Stały Bywalec
Posty: 324
Rejestracja: pt gru 18, 2015 2:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: file station brak folderu video

Post autor: BWaliszewski »

@Scoti - pewnie więcej osób zdecydowałoby się Tobie pomóc, gdybyś stosował... podstawowe zasady językowe. Kropka na końcu zdania, a litera duża na jego początku. Przecinek w odpowiednich miejscach - np. przed literą "a". Mamy też w naszym języku znaki diaktryczne - czyli kreski nad lub pod literą. Uwierz mi, że na tym forum, od samego jego początku, bardzo się o to wszystko dba... a to już wiele lat mija - i wszystko po to, żeby było dobrze, profesjonalnie i... poprawnie :-)

Życzliwie Tobie oraz innym o tym przypominam :-) Po prostu lepiej się czyta, poprawnie napisany tekst.

Ad rem/ Mam wrażenie, że folder taki powinien być widoczny dla każdego użytkownika o uprawnieniach administratora. Co możesz jeszcze zrobić? Jeśli nie jest to dla ciebie problem, to spróbuj podłączyć dysk do jakiegoś innego komputera z jakimś Live Linuksem [choćby stary Hirens]. Sprawdź czy ten katalog jest i czy możesz się do niego dostać. To pierwsze co bym zrobił przy takich problemach :-)

>> EDIT << - choć oczywiście to zależy od kilku aspektów, o których zapomniałem:
- Jaki serwer [model]?
- Ile dysków?
- Jaki RAID
...etc

Moja odpowiedź tyczyła się w sumie przypadku z... jednym dyskiem :-)
RT6600ax / SRM 1.3.1-9346 Update 8
DS918+ / DSM 7.2.1-69057 Update 3 / 4x WDRed 3TB RAID5 / 8GB
APC Back-UPS ES 700G
ODPOWIEDZ